Juhoafrický herný maloobchodný reťazec BT Games, má túto kolekciu vo svojej ponuke a to už aj s možnosťou predobjednávky.
Zatiaľ čo Naughty Dog na prvom Play Station zažiarilo s Crash Bandicootom a momentálne sa mu to darí na tretej Sony konzole s Uncharted, na PS 2 to bola práve séria Jak and Daxter, ktorou sa zapísali do sŕdc svojich fanúšikov. A keďže sa Sony nijako netají svojou záľubou vo vydávaní starších sérií v HD spracovaní, tak by táto zatiaľ oficiálne nepotvrdená kolekcia mohla pokojne doraziť už zaćiatkom ďalšieho roka, ako to naznačuje stránka predajcu.
Koncom tohto roka oslávi séria svoje desiate výročie, takže by to bol výborný spôsob jej pripomenutia. Je možné, že ide o nedorozumenie a ponuka stránky je len place-holder, ale fanúšikovia série by proti tejto kolekcii zrejme neprotestovali. Ponuku si môžete pozrieť na stránke BTGames.





