• Hlavná stránka
  • Demo z Cyberpunku 2077 ukázané v roku 2018 bolo takmer celé úplný podvod

  • Gamesite News 76 - Harry Potter až v 2022, Codemasters v rukách EA a nová Indiana Jones hra

  • Tento mod pre Cyberpunk 2077 stojí za vyskúšanie: Premení hru na Borderlands!

  • Nvidia Ray Tracing a DLSS 2.0 v Cyberpunk 2077 dávajú zmysel

  • Túto hru zdarma si nenechajte ujsť!: Epic Games rozdáva Star Wars: Battlefront II

  • Aký vplyv na životné prostredie majú Xbox Series X/S a Playstation 5?

RECENZIA: Motorola Moto G9 Plus - Nazdar Moto

RECENZIA: Motorola Moto G9 Plus - Nazdar Moto

Ty starý známy pes, kolega a kamarát z čias strednej školy, kedy sme pomocou tvojej vyklápacej verzie strhávali pozornosť udivených vrstevníkov a na otázky typu „to len tak jedným prstom?“ sme prikyvovali hlavou ako ten pes prilepený žuvačkou o palubovku poľského kamiónu. Motorola sprevádzala môj vek dospievania v rannej a neskoršej fáze, ktorú paradoxne ukončil nástup plnohodnotných smartphone zariadení. Nikdy som však na to písmeno s jemne pretiahnutými končekmi nezabudol a rád sa k nemu vraciam aspoň takto, formou testov najnovších telefónov jeho obrodeného formátu. Áno, fráza „Hello Moto“ už dávno zaznieva výhradne z úst čínskej spoločnosti Lenovo a celá filozofia portfólia zariadení od tejto kedysi legendárnej telekomunikačnej značky s americkými koreňmi čelí nemilosrdným útokom často oveľa vynaliezavejšej konkurencie. Cez to všetko tu Motorola stále je a stále ju rovnako v hojnom počte nachádzame aj v rukách spotrebiteľov po celom svete. Mobilné telefóny s logom tejto firmy sú čoraz populárnejšie aj na našom území a na jeden z dôvodov tohto stavu sa dnes spoločne pozrieme prostredníctvom tradičnej recenzie.

Nvidia Ray Tracing a DLSS 2.0 v Cyberpunk 2077 dávajú zmysel

Nie, toto nie je ďalší článok kritizujúci Cyberpunk 2077 a štúdio CD Projekt Red. Táto hra je totiž moja srdcovka a aspoň pre mňa osobne jedna z najlepších hier nielen za minulý, ale aj predošlé roky. Príbeh v ktorom som sa skrz Cyberpunk ocitol, svet, ktorý som mohol preskúmať a aj väčšina herných mechaník ma jednoducho nenechali chladným od začiatku hrania v deň vydania, až doteraz. Predtým, ako ma bude ktokoľvek chcieť lynčovať však musím priznať, že Cyberpunk 2077 zďaleka nie je dokonalý. O tom vôbec netreba diskutovať, nakoľko som si sám prešiel aj nízkymi FPS, bugmi ktoré ma vytrhávali z prežívania zaujímavého príbehu, či pocitmi, že mi v Cyberpunku chýbajú niektoré funkcie, bežne sa nachádzajúce v iných FPS/RPG hrách.

RECENZIA: Lenovo Legion T5 - Obstojný výkon, kvalitné prevedenie, mierne vysoká cena

RECENZIA: Lenovo Legion T5 - Obstojný výkon, kvalitné prevedenie, mierne vysoká cena

Na akom zariadení sa najlepšie hrá? Smartfón má v dnešnej dobe takmer každý človek a na rozdiel od hier spred niekoľkých rokov sa už aj na smartfónoch objavujú naozaj kvalitné a dobre vyzerajúce hry. Čo ale v prípade, že chcete hrávať náročnejšie tituly a potrebujete byť aj na cestách? Potom je, samozrejme, odpoveďou notebook. Potom sú tu ešte konzoly, no tým som osobne nikdy príliš neprišiel na chuť. Takže? Tie najlepšie herné zážitky a najintenzívnejší pocit ponorenia sa do hry (odhliadnuc od VR) je stále dostupný na stolných počítačoch. Desktopy s veľkým monitorom ponúkajú ten najvyšší možný výkon, ale aj možnosť, ako sa k hraniu dostať za menší peniaz ako s prémiovou prirážkou za mobilitu notebookov.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk