ASUS Strix R9 380

Asus, Strix R9 380, 2015

  • Šírka (v mm): 271
  • Výška (v mm): 42
  • Hĺbka/hrúbka (v mm): 139
  • Farba: Čierna
  • Orientačná cena (v €): 230

Recenzie

Zobraziť recenziu
ASUS Strix R9 380

Špičkové vykreslenie detailov

Táto séria grafických kariet nesie názov STRIX, ktoré pochádza zo starovekého gréckeho slova pre sovu. Je symbolom najbystrejšieho sluchu a najostrejšieho videnia. Veľmi citlivo reaguje na prostredie, takže ihneď zaznamená najmenší pohyb. Preto grafika reaguje v reálnom čase na všetky podnety a vykresľuje s mimoriadnou starostlivosťou každučký detail. Svojho vynikajúceho výkonu dosahuje vďaka GPU, u ktorého hodiny dosiahnu 990 MHz, a 4GB pamäťou GDDR5 s frekvenciou 5 700 MHz.

S používateľským rozhraním GPU Tweak II grafiku ľahko pretaktujete. Jedným kliknutím potom maximalizujete výkon. Odstránia sa vizuálne efekty, služby a procesy Windows a preorganizujeme pamäť. Potom si už vychutnávate ten najlepší herný zážitok. S XSplit Gamecaster získate možnosť ľahko streamovať a nahrávať svoje herné dobrodružstvo.

Efektívnejšie chladenie s tichším chodom

Karta je vybavená exkluzívnymi technológiami spoločnosti ASUS. Nechýba jej DirectCU II s Dual Wing Blade. Sprevádza ju tak maximálne efektívne prúdenie vzduchu pomocou chladenia DirectCU II, ktoré je o 30% chladnejšie a odvádza o 40% viac tepla, pričom prináša 3× tichší výkon. Takisto spotrebuje o 30% menej energie a je 2,5× odolnejšie. Akonáhle sa teplota grafickej karty dostane pod nastavenú úroveň, chladenie sa automaticky vypne a hluk sa tak zníži na absolútnu nulu.

blog comments powered by Disqus
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk