Creative SoundBlasterX P5

Creative, SoundBlasterX P5, 2015

  • Hmotnosť (v g): 12
  • Farba: čierno-červená
  • Orientačná cena (v €): 60

Recenzie

Zobraziť recenziu

Uzavrite sa v hernom svete a nenechajte sa rušiť okolitými zvukmi. Vychutnajte si priezračnú kvalitu zvuku prostredníctvom vysoko výkonných herných slúchadiel do uší s mikrofónom Creative SoundBlasterX P5. Tieto slúchadlá predstavujú nový audiofilský štandard v kategórii herných slúchadiel. Slúchadlá sú vyrobené zo špičkových materiálov s precíznou povrchovou úpravou. Disponujú dvoma špeciálne vyladenými vysoko citlivými 7mm meničmi FullSpectrum a vysoko výkonným všesmerovým linkovým mikrofónom.

Perfektne vyladené pre maximálne realistickú hru

Nechajte sa uniesť zvukovým poľom s rýchlou odozvou, bohatými výškami a citlivými basy. Ako hráčom vám prinášanie taktickú výhodu - presne a v reálnom čase reprodukujú detaily, hĺbku a polohu. Výnimočné zvukové vlastnosti sú zárukou vynikajúceho zvuku po celé hodiny hrania bez únavy z počúvania. Zameniteľné mäkké špunty sa špirálovým rebrovaním zaručujú perfektnú priliehavosť pre vylepšené potlačenie šumu.

Kľúčové vlastnosti

  • Vysoko výkonná herná slúchadlá
  • Špičkový linkový mikrofón
  • Prémiové materiály
  • Špeciálne navrhnuté pre najnovšie hry
  • Softvér BlasterX Acoustic Engine Lite
  • Pohodlné špunty v troch veľkostiach

Plnohodnotný mikrofón

Vo výbave nechýba tradičný linkový mikrofón, ktorý je dobre známy z použitia pre telefónne hovory. Avšak pri hernej komunikácii tieto mikrofóny nevynikajú nijako zvlášť čistým zvukom. Creative ho vyladil tak, aby konštrukcia SoundBlasterX P5 poskytovala kvalitu hlasu plnohodnotných ramienkových mikrofónov, ktoré sa využívajú na herných slúchadlách. Už nezmeškáte žiadny pokyn.

Softvér BlasterX Acoustic Engine Lite

Okrem toho výrobca využil svojich mnohoročných skúseností s vývojom špičkových zvukových algoritmov a navrhol mnohé vylepšenia. Vďaka tomu sa kvalita zvuku posunula za hranice fyzických možností slúchadiel. Softvér BlasterX Acoustic Engine Lite pre Windows ponúka prednastavené zvukové profily, ktoré sú špeciálne naprogramované podľa zvukových nastavení obľúbených hier súčasnosti. Tieto profily dokážu zdôrazniť základnú podstatu hrané hry. Vďaka našej profesionálne vyladené optimalizáciu herné zvuky skutočne ožívajú - od svišťanie guliek, ktoré vám lietajú okolo uší vo vašej obľúbenej FPS hre, po desivý rev trolla v adventúre!

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

blog comments powered by Disqus
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk