Sony Xperia Z5

Sony, Xperia Z5, 2015

  • Operačný systém: Android
  • Šírka (v mm): 146
  • Výška (v mm): 72
  • Hĺbka/hrúbka (v mm): 7,3
  • Hmotnosť (v g): 154
  • Farba: Čierna, biela, zlatá, zelená
  • Orientačná cena (v €): 690

Recenzie

Zobraziť recenziu
Sony Xperia Z5

Japonská spoločnosť Sony nikdy nechce hrať druhé husle, a preto si na tohtoročnom veľtrhu IFA pripravila hneď niekoľko zaujímavých kúskov. V modeli Sony Xperia Z5 sa pretína celé spektrum pokročilých technológií, ktoré vám spríjemnia každodenné používanie.

Pokročilé inovácie v kompaktnom balení

Sony Xperia Z5 prináša dizajn, ktorého prednosti môžete pocítiť na vlastnej koži. Jedinečný kovový rámček s jemným vytlačeným logom sa len tak neopozerá. Zadná strana je navyše vyvedená z matného skla, ktoré je príjemné nielen na pohľad, ale aj na dotyk. Z každého uhla je telefón skrátka premyslený do toho najposlednejšieho detailu.

Prostredníctvom špičkového displeja so štedrou uhlopriečkou 5,2 palca máte zaručené parádne predstavenie. Za verným zobrazením stojí špeciálna technológia TRILUMINOS, ktorá mohutne zlepšuje podanie farieb. Po hardvérovej stránke si ani ten najnáročnejší používateľ nemôže sťažovať. Kvalitnú obživu systému Android 5.1 Lollipop má pod palcom extrémne výkonný procesor Snapdragon 810 doplnený o grafický čip Adreno 430.

Zachyťte dôležité okamihy v plnej kvalite

Hlavný fotoparát sa oproti predchádzajúcim generáciám dočkal mnohých vylepšení. Ako snímač poslúžil nový čip Exmor RS s rozlíšením 23 megapixelov a s veľkosťou 1/2,3 palca. Fotoaparát sa pýši bleskurýchlym fázovým zaostrovaním, ktoré má trvať obyčajnú 0,03s, čo je kratší čas, než človek potrebuje na mihnutie oka. Optika ponúkne svetelnosť f/2,0. Buďte si istí, že každý nasnímaný obrázok bude tak ostrý a čistý, ako je to len možné.

Telefón, ktorý vás pozná

O bezpečie vašich súkromných dát sa pozorne postará integrovaný senzor odtlačkov prstov, ktorý je dômyselne zabudovaný do zapínacieho tlačidla. Nemenej dôležitou súčasťou moderného prístroja je aj dostatočná kapacita batérie. V tomto prípade, je k dispozícii celých 2900 mAh pre mnoho hodín filmovej i hudobnej zábavy. Vďaka vodotesnej konštrukcii navyše môžete úplne zabudnúť na okolité prostredie.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

blog comments powered by Disqus
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk