SteelSeries Apex 350

SteelSeries, Apex 350, 2016

  • Šírka (v mm): 560
  • Výška (v mm): 52
  • Hmotnosť (v g): 1330
  • Farba: Čierna
  • Orientačná cena (v €): 109

Recenzie

SteelSeries Apex 350 - Recenzia Gamesite.sk

SteelSeries hrdo predstavuje Apex - hernú klávesnicu s nízkym profilom, podsvietením v 16 miliónoch odtieňov a s celou súpravoz programovateľných klávesov, ktoré umožňujú hráčovi rýchlo reagovať a získať konkurenčnú výhodu. 22 samostatných makro klávesov je programovateľných vo 4 profiloch pre celkové uloženie 88 makier. Samozrejme, že väčšina klávesov klávesnice je tiež programovateľných. Celkom sa teda naskytne miesto pre 504 vlastných príkazov. Na klávesnici nájdete aj USB hub s dvoma portami.

Klávesnica podporuje Anti-ghosting systém pre zúrivé stláčanie 20 najpoužívanejších klávesov (1, 2, 3, 4, 5, Q, W, E, R, A, S, D, F, L-Ctrl, L-Shift, medzerník a 4 šípky). Z týchto 20 tlačidiel môžete súčasne stlačiť šesť, bez toho aby došlo k nezaregistrovaniu nejakého stlačenia či rovno k blokácii celej klávesnice. Pohodlné stláčanie podporia vymeniteľné gumové nožičky pre ideálny uhol pri dlhých herných sedeniach.

Apex má pridané tlačidlá na ovládanie hlasitosti i okamžité prehadzovanie médií v prehrávači. Špecialitou sú pridané šípky a tlačidlo W, kde nájdete malé hrbolčeky, aby ste túto klávesnicu našli aj poslepiačky. Aby vás pri hre neobťažovalo tlačidlo Windows, možno jednoducho jeho vyvolanie zakázať. Podsvietenie má 5 nezávislých zón, kam si nastavíte farbu pre každý z makro profilov. Predstavte si, že modré schéma makier máte na obranu makra, červené na útok a podobne.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

USB Porty: USB Hub s 2×USB 2.0

Dedikované makro klávesy: 22

Dedikované multimediálne klávesy

Anti-Ghosting: 20 klávesov

Podsvietenie: 5-zónové RGB

Hmotnosť: 1330g

Výška: 52mm

Šírka: 560mm

Kábel: 1,8m

blog comments powered by Disqus

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk