Gamesite deťom – Vianoce 2014 – úspešne za nami

Už od zrodu portálu GAMESITE.SK v roku 2009 sa naša redakcia prostredníctvom projektu GAMESITE DEŤOM každoročne snaží vyčarovať trochu radosti na detských tvárach. Ani rok 2014 v našom zámere pomáhať nič nezmenil. Sponzorské dary a príspevky, ktoré sa nám podarilo vyzbierať od vás, milí čitatelia, našli svoj nový domov tesne pred Štedrým dňom – v utorok 23.12.2014.

GAMESITE DEŤOM – VIANOCE 2014 – Odštartovanie vianočnej misie

Nezadržateľne sa blížiace vianočné sviatky nám opäť pripomenuli cestu, po ktorej sme sa vydali. Cestu, vďaka ktorej už päť rokov plníme nami stanovenú misiu a snažíme sa vyčariť ozajstný úsmev a pocit radosti tam, kde je ich akútny nedostatok. Naše malé vianočné herné svetielko nádeje sme už rozsvietili vo Valaskej, v Handlovej, Banskej Bystrici, ale aj v Košiciach. Kam poletí tím GAMESITE DEŤOM tentoraz?

Gamesite deťom – MDD 2014 – úspešne za nami

Nezabudli sme. S miernym oneskorením, no vždy s rovnakým zámerom – pomôcť a potešiť. Z organizačných dôvodov sme tento rok boli nútení posunúť návštevu vybraného detského domova o jeden týždeň. Áno, deti z dvoch samostatných domácností z Michalovského detského domova si tento rok mohli vďaka nám užiť výhody svojho medzinárodného dňa hneď až dvakrát. 1.6. ho oslávili spolu s deťmi po celom svete a o týždeň neskôr – 8.6. ho oslávili spolu s nami, v hernom duchu.

Gamesite Deťom - Deň detí 2014

Verím, že veľké množstvo našich čitateľov si dodnes pamätá svoje pocity, obrovskú túžbu a očakávania, ktoré sprevádzali čakanie na jeho príchod. Verbálne i neverbálne "spamovanie" rodičov, starých rodičov, či blízkych. Nedočkavosť. Vzrušenie. Emócie. Podobný príbeh by najlepšie prerozprávali tí, ktorí ho sledovali z prvých radov pomysleného divadla našich domácností.

Deň detí 2013 v podaní GAMESITE.SK

Medzi deťmi jeden z najpopulárnejších a najobľúbenejších dní v roku – Medzinárodný deň detí, si patričným spôsobom uctila a oslávila aj redakcia vášho obľúbeného herného portálu GAMESITE.SK. Všedný, ale zároveň sviatočný deň v sebe každoročne nesie čaro detskej nevinnosti a túžby po splnení všetkých možných i ťažšie uskutočniteľných snov, či prianí. Tento deň je špeciálny nielen pre deti plné očakávaní, ale aj pre členov našej redakcie.

GAMESITE DEŤOM – Deň detí 2013

V poslednej dobe sa toho v súvislosti s našim herným portálom udialo naozaj mnoho. Prezliekli sme GAMESITE do nových šiat, zmenili sme meno magazínu a predstavili sme svetu nášho maskota. Samozrejme zmien pod povrchom prebehlo oveľa viac, ale to podstatné, to kvôli čomu a komu to všetko robíme ostalo nezmenené.

Tretie výročie Gamesite.sk a MDD 2012

S prvým júnom sa už tradične spája Medzinárodný deň detí. Okrem toho je to však aj dátum vzniku Gamesite.sk, od ktorého už ubehli celé tri roky. A keďže sme neoslavovali len my, ale aj všetky deti sveta, usporiadali sme charitatívnu zbierku pre pacientov z Detskej fakultnej nemocnice v Košiciach.

Gamesite deťom pokračuje

Ahojte gamesiťáci,

prihováram sa k vám dnes s prosbou. Niektorí z vás si určite všimli a mnohí sa o našom pláne dozvedia až teraz. Kolektív GAMESITE SK už niekoľkokrát vo svojej krátkej histórii organizoval dobročinnú zbierku zameranú na pomoc deťom z detských domovov. Rozhodli sme sa spojiť príjemné s užitočným a vďaka tomu vznikol nápad ako jednoducho pomôcť tým, ktorí to najviac potrebujú a najmenej očakávajú. Pomocnú ruku podávame opäť...

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk