Gamesite.sk deťom – Vianoce 2012

Redakcia Gamesite.sk vyhlasuje ďalšiu charitatívnu zbierku hier, hracích konzol, počítačov, hračiek a komixov pre deti zo slovenských detských domovov a iných zariadení.

Máme tu jeseň a s ňou sa pomaly blíži vianočné šialenstvo. Zo všetkých výkladov sa na nás už neusmieva Mikuláš, ale Santa Claus. Médiá nám diktujú, že musíme nakupovať hromadu darčekov a budeme radi, ak si po Vianociach nebudeme musieť robiť starosti so splácaním úverov. V celom tomto mechanizme takmer zabúdame na to najdôležitejšie: Vianoce sú o tom, že sa znovu stretneme v kruhu najbližších. Pre mnohých z nás majú aj hlboký náboženský význam.

Avšak aj na Slovensku je plno detí, ktoré nemajú možnosť stráviť tieto sviatky so svojími rodinami. Ich najbližšími sú ďalšie deti s podobným osudom a pani vychovávateľky, ktoré sa o ne s láskou starajú. Áno, hovoríme o deťoch z detských domovov.

Vraví sa, že do tretice všetko dobré, a preto Vianoce 2012 vnímame veľmi pozitívne. Budú to totiž už tretie Vianoce, ktoré spravíme pre deti z vybraných detských domovov niečím výnimočné. Tretie Vianoce, keď s pomocou vás, našich čitateľov, budeme môcť navštíviť ďalší z mnohých detských domovov na Slovensku a odovzdať tam charitatívnu zbierku hier, hracích konzol, komixov, filmov, knižiek, hračiek... proste čohokoľvek, čo nám pošlete.

Po Vianociach 2010 v detskom domove vo Valaskej, po MDD 2011 medzi detskými diabetikmi v Košiciach, po Vianociach 2011 v detskom domove v Handlovej a po MDD 2012 v DFN V Košiciach vyhlasujeme ďalšiu vianočnú charitatívnu zbierku. Tá poputuje deťom z vybraného detského domova.

Prosíme vás, ak vám doma na poličke ležia hry, ktoré nikto nehrá, komixy, ktoré už nikto nečíta, hračky, s ktorými sa nikto už hrať nebude či nebodaj hracie konzoly a počítače, ktoré už len zapadajú prachom, doprajte im nový život  v tých najlepších rukách. Zašlite ich na adresu redakcie a my sa už postaráme o to, aby vaše veci vo výslužbe mohli znovu plniť svoj účel, aby takto spravili radosť deťom v ďalšom detskom domove.

 

Adresa redakcie:

Mission GAMES s.r.o.
Železiarenská 39
040 15 Košice 15
Slovenská republika

Prosíme vás, pri zasielaní zvážte vhodnosť hier pre deti. Odporúčame riadiť sa vekovým obmedzením na obaloch, všetky hry od 18 rokov budú automaticky vyradené, ako aj väčšina hier od 16 rokov (špeciálne strieľačky). Pri selekcii spolupracujeme s pedagogickými odborníkmi s dlhoročnou praxou a s vlastným svedomím.

Ak máte doma nejaké súčiastky alebo počítač, ktorý tak úplne nefunguje, a nie ste si istí, či ho máte poslať, neváhajte sa na nás obrátiť cez mail. Väčšinu chýb vieme opraviť, súčiastky doplniť. Počítače si obzvlášť ceníme.

Vopred vám ďakujeme za všetky zaslané darčeky, či už je to len jedna hra alebo plná škatuľa, počítačová myška alebo starší počítač. Vážime si vašu priazeň a podporu, vďaka ktorej sme schopní zorganizovať celkovo už piatu charitatívnu zbierku pre deti.

 

Ďalšie články o predchádzajúcich ročníkoch Gamesite Deťom sa možete dočítať tu, tu, tu, tu a tu.

 

do aktuálnej zbierky prispeli:

Richard RIKI Pinter

Emil Jakubčo

Tichomír Jenkut

Norbert Bitto

Miroslav Marko

Emanuel Olšavský

ďakujeme!!!

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk