GAMESITE DEŤOM – Deň detí 2013

V poslednej dobe sa toho v súvislosti s našim herným portálom udialo naozaj mnoho. Prezliekli sme GAMESITE do nových šiat, zmenili sme meno magazínu a predstavili sme svetu nášho maskota. Samozrejme zmien pod povrchom prebehlo oveľa viac, ale to podstatné, to kvôli čomu a komu to všetko robíme ostalo nezmenené.

Nezmenená ostala aj naša túžba pomôcť tam, kde pomoc z prostredia ako je to naše najmenej očakávajú. Už po šiesty krát sme sa rozhodli podať pomocnú ruku vo forme zbierky videohier, komixov, knižiek, počítačov, alebo ich komponentov, herných konzol a podobne zameraných darov.

Táto dobročinná akcia nesúca od svojho začiatku názov GAMESITE DEŤOM počas svojej naozaj nie dlhej, iba dva a polročnej existencie potešila deti v rôznych zariadeniach. Rozdali sme stovky hier, ktoré prešli prísnym výberom ich vhodnosti podľa vekových kategórií, odovzdali sme novšie i staršie herné konzoly, počítačové zostavy a veľa ďalších drobností, vďaka ktorým sme mohli byť svedkami drobných svetielok v detských očiach. A to všetko vďaka Vám – našim čitateľom, ktorí sa rozhodli prispieť a vďaka skvelej spolupráci s našimi partnermi.

 

História a úspechy projektu:

2010/1 (1) – Detský domov vo Valaskej (viac tu)

2011/1 (2) – Zväz diabetických detí v Košiciach (viac tu)

2011/2 (3) – Detský domov v Handlovej (viac tu)

2012/1 (4) – Detská fakultná nemocnica v Košiciach (viac tu, na str. 14-15)

2012/2 (5) – Detský domov Centrum Srdiečko v Banskej Bystrici (viac tu a tu na str. 12-13)

 

Touto cestou Vás milí gamesiťáci chceme poprosiť aby ste sa zapojili aj do šiestej dobrovoľnej charitatívnej zbierky GAMESITE DEŤOM. Prispieť môže každý a to v akomkoľvek množstve, každá hra sa počíta. Okrem hier môžete prispieť pre Vás nepotrebnými hernými konzolami, staršími, alebo novšími (funkčnými) počítačovými zostavami, prípadne komponentmi, z ktorých budeme schopní zostaviť funkčný počítač, či inými drobnosťami z herného sveta. Nenechajte to, čo môže potešiť iných zapadnúť prachom a zabudnúť v čase.

Akcia GAMESITE DEŤOM – Deň detí 2013 sa uskutoční 1. júna 2013 pravdepodobne na východnom Slovensku. O tom, kam konkrétne zbierka poputuje, sa dozviete neskôr na našej stránke a zo stránok GENERATION magazínu.

V mene celého tímu GAMESITE.SK Vám vopred veľmi pekne ďakujeme.

 

Príspevky zasielajte na adresu:

Mission Games s.r.o.

redakcia Gamesite.sk

Železiarenská 39

04015 Košice 15

Pred odoslaním čohokoľvek, prosím, zvážte, či sú vaše príspevky vhodné pre deti v detských domovoch. Vo všeobecnosti je dobré riadiť sa vekovými obmedzeniami uvedenými na obale, všetko od 16 rokov vyššie je nevhodné, rovnako deťom do rúk nepatria násilné a krvavé hry. Všetky hry prejdú cenzúrou tímu GAMESITE SK a vychovávateliek, ktoré sa o deti starajú.

Príspevok do zbierky GAMESITE DEŤOM – Deň detí 2013 sme zatiaľ dostali od:

- Microsoft Slovakia

- Sony Cz/SK

V prípade, že ste sa medzi fanúšikmi, ktorí do zbierky prispeli a nenašli ste sa v tomto zozname, kontaktujte nás, prosím, na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Kontaktujte nás aj v prípade, že ste v tomto zozname, ale nechcete, aby bolo Vaše meno zverejnené.)

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk