Gamesite deťom pokračuje

Ahojte gamesiťáci,

prihováram sa k vám dnes s prosbou. Niektorí z vás si určite všimli a mnohí sa o našom pláne dozvedia až teraz. Kolektív GAMESITE SK už niekoľkokrát vo svojej krátkej histórii organizoval dobročinnú zbierku zameranú na pomoc deťom z detských domovov. Rozhodli sme sa spojiť príjemné s užitočným a vďaka tomu vznikol nápad ako jednoducho pomôcť tým, ktorí to najviac potrebujú a najmenej očakávajú. Pomocnú ruku podávame opäť...

Verím, že každý z nás bol v živote v takej situácii, z ktorej nevedel „von“. V situácii, keď bol odkázaný na pomoc od iných. Často krát sa stáva, že človek musí čeliť problémom, ktoré nespôsobil vlastným pričinením. Zamyslite sa. Koľkokrát ste potrebovali pomoc? Stál niekto pri vás?

Pre príklad nemusím chodiť veľmi ďaleko... Naozaj exemplárnym príkladom som ja sám. V dobe, keď som bol najzraniteľnejší a neschopný bojovať o svoje miesto vo svete sa rozhodovalo o mojom „osude“ bezo mňa. Nie každý, však má také šťastie ako som mal ja. Hovorí sa, že každý má svojho strážneho anjela. Ja som mal dvoch (ďakujem mamka, ocko). Nebyť ich pomoci a lásky, mohol som byť na mieste, ktorému sa teraz snažím pomôcť – v detskom domove.

Touto formou sa prihováram k vám herní nadšenci, fanúšikovia a priatelia. Vo vašich osobných zbierkach sa určite nájde mnoho herných titulov, ktoré už nikdy nebudete hrať. Mnoho hier, ktoré zapadli prachom a väčší úžitok z nich bude v rukách tých, ktorí si ich nemôžu dovoliť. V rukách tých, ktorým sa Ježiško nesnaží vyplniť čo najviac vianočných prianí zo zoznamu. Môžete prispieť čímkoľvek – hrou, comicsom, knihou, herným príslušenstvom, či dokonca konzolou... Nebudú niektoré z vašich „pokladov“ cennejšie pre iných ako pre vás? 

Všetkým, ktorí sa rozhodnú pomôcť zo srdca ďakujeme. Samozrejme si uvedomujeme, že nie každý môže prispieť. Pomôcť však môže každý, ak nie príspevkom, tak zdieľaním tohto článku. Možností je veľa. Dnes už takmer každý má konto minimálne na jednej sociálnej sieti, či už používate facebook, twitter, alebo google+...

Písali sme už o tom niečo aj tu. Posledný vianočný záťah sme spravili v Handlovej.

Pomôžte tým, ktorí to potrebujú.

Ďakujeme.

 


Vaše príspevky zasielajte na adresu:

Gamesite.sk

Železiarenská 39

04015 Košice 15

 

Event na facebooku vytvorený k tejto zbierke: Gamesite Deťom


 

Prosíme, pred odoslaním čohokoľvek zvážte, či sú vaše príspevky vhodné pre deti v detských domovoch. Vo všeobecnosti je dobré riadiť sa vekovými obmedzeniami uvedenými na obale, všetko od 16 rokov vyššie je nevhodné, rovnako deťom do rúk nepatria násilné a krvavé hry. Všetky hry prejdú cenzúrou tímu GAMESITE SK a vychovávateliek, ktoré sa o deti starajú.


Príspevok v poslednej časti tejto akcie sme zatiaľ obdržali od:

Emil Jakubčo

Emanuel Olšavský, JUDr.

Lucia Medeková

Marián Paulíny

zamestnanci fy. Forstinger Martin

Lenka Kozempelová

Michal Baranay

Jaroslav Strnátko

Jíří Kužel

Denisa Hričinová

spol. MICROSOFT

Norbert Bitto

Viktor Harakály

Richard Vaňo

Ľudovít Gyurász

Ján Maár

Mirec Marko

Erik Stopka

Milan Pamula

fanúšikovia bez spätnej adresy (neidentifikovateľné mená)

 

ĎAKUJEME!

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk