Gamesite deťom: Vianoce 2011 v Handlovej

Minulý rok sme si povedali, že môžeme spraviť niečo dobré a s vašou pomocou spraviť radosť deťom, ktorým hry nemá kto kupovať. V rámci projektu Gamesite Deťom sme uskutočnili už tretiu charitatívnu zbierku – tento krát pre deti z detského domova v Handlovej.

Akcia Gamesite deťom sa konala už tretí krát. Začali sme Vianocami 2010 vo Valaskej, pokračovali sme na Deň detí v Košiciach a teraz, tesne pred Vianocami, padla voľba na detský domov v Handlovej. Ste zvedaví, ako to celé dopadlo a čo sme spravili s vecami, ktorými ste prispeli do zbierky? Aký program sme pre deti pripravili a kto s nami tento krát spolupracoval? Všetko sa dozviete z videa a fotografií nižšie.

Ospravedlňte, prosím, nižšiu kvalitu zvuku vo videu. Kvôli istým technickým problémom sme sa nedokázali úplne zbaviť šumu.

Touto cestou sa chceme poďakovať všetkým, ktorí prispeli do zbierky – nezáleží na tom, či to bola jedna hra alebo celá kolekcia, či snáď počítač. Všetkým vám ďakujeme, pretože len s vašou podporou a pomocou sme túto akciu mohli uskutočniť.
Veľká vďaka patrí spoločnosti Microsoft za veľkú podporu v podobe hodnotných darčekov.

Ďakujeme Julke a Harymu z divadla Harry Teater za fantastické predstavenie, ktoré pre deti pripravili.

Taktiež sa chceme poďakovať všetkým, ktorí priložili ruku k dielu a na projekte spolupracovali. Pani Mlynekovej, riaditeľke DD v Handlovej a pani vychovávateľkám, ktoré sa vzorne a s láskou o deti starajú. Pánovi Klemanovi za výber a kontaktovanie detského domova. Pánovi Jarouškovi zo spoločnosti Sattva a mnohým ďalším, ktorých prínos bol pre projekt kľúčový.

V projekte Gamesite deťom budeme pokračovať aj v roku 2012. Ak máte doma prebytočné hry, ktoré sa už nikto nehráva, staršie konzoly či počítače, ktoré zapadajú prachom, neváhajte a posielajte na adresu redakcie. Už teraz chystáme ďalšiu zbierku, ktorú by sme chceli odovzdať pri príležitosti Medzinárodného dňa detí 2012.

Celý tím Gamesite.sk ďakuje za podporu a želá vám príjemné Vianoce a šťastný Nový rok!

 

Viac fotiek nájdete v tejto galérii.

Ak by ste chceli prispieť ďalším deťom, určite neváhajte a prečítajte si tento článocek.
 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk