BlizzCon 2021 nebude, zopakuje sa scenár z minulého roku

Fanúšikovia hier od Blizzardu sa na jeseň tešiť nemusia, nakoľko BlizzCon 2021 sa ani tento rok neuskutoční. Namiesto neho sa začiatkom roku 2022 dočkáme virtuálneho podujatia. Rovnaká situácia sa stala aj minulý rok, takže zmena plánov nemala byť veľkým prekvapením. Koniec koncov, pandémia koronavírusu ešte stále nie je za nami, a tak je takéto východisko zrejme najrozumnejšie.

Kto sa stal novým Univerzitným majstrom SR v elektronických športoch a postúpil na európsky pohár s prizepoolom 15000€ ?

Univerzitné Majstrovstvá SR v elektronických športoch ukázali opäť kvality nášho ešportu na vysokoškolskej úrovni. Napínavé finále herných turnajov Accenture League of Legends, Titans freelancers CS:GO a Hearthstone ukázalo Slovensku tváre tých najlepších hráčov na univerzitách.

Chýbajú vám kolegovia z práce? Stretnite sa s nimi na virtuálnom bojisku a zažite nový level teambuildingu

Na fyzické stretnutie s kolegami z práce si budeme musieť všetci ešte chvíľu počkať. Kým to však príde, môžete spoločne zažiť naozaj netradičný teambuilding. Stačí postaviť tím, zapojiť sa do online turnaja v najznámejších hrách a stretnúť sa na virtuálnom bojisku s inými slovenskými a českými firmami.

Ďalšie články...

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk