BlizzCon 2016: Nová expanzia pre Hearthstone vás privedie na nebezpečné ulice Gadgetzanu

BlizzCon 2016: Nová expanzia pre Hearthstone vás privedie na nebezpečné ulice Gadgetzanu

Tie sú plné kriminálnikov, zabijakov a násilníkov – nič pre slabé povahy.

Nové rozšírenie pre Hearthstone bolo odhalené na tohtoročnom BlizzCone a nesie sa v kriminálnom duchu. Means Streets of Gadgetzan prináša do hry nové balíčky kariet, ktoré sú plné zloduchov akéhokoľvek druhu.

Rozličné frakcie vládnu uliciam kozmopolitného Gadgetzanu, ktoré medzi sebou navzájom súperia. Sú nimi The Grimy Goons – gangstri a pašeráci zbraní, Jade Lotus – majstri stealthu a nájomní zabijaci, a The Kabal – blázniví alchymisti ovládajúci nelegálny obchod s manou.

Všetky karty z nového DLC (aj neutrálne) budú patriť k jednej z týchto troch frakcií a ,samozrejme, takisto zodpovedajú určitým triedam. Grimy Goons majú radi iba Paladinov, Hunterov či Warriorrov. Členovia rodiny Jade Lotus medzi seba príjmu iba niekoho, kto je Druid, Rogue alebo Shaman. A Kabal alchymisti majú výhradné vzťahy s Mágmi, Warlockmi a Priestami.

Balíčky sú už k dispozícii na predobjednanie, konkrétne za 44,99€ dostanete 50 balíčkov. Podrobnejšie informácií o expanzií sa môžete dozvedieť na oficiálnej stránke Hearthstone. Mean Streets of Gadgetzan prídu do hry začiatkom decembra.

Zdroj: battle.net

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk