E3 2015: Nintendo ukazuje množstvo noviniek k Super Smash Bros.

E3 2015: Nintendo ukazuje množstvo noviniek k Super Smash Bros.

Nintendo začína svoju šou pred prvou veľkou konferenciou vo veľkom štýle. Mnoho noviniek, ktoré unikli za posledných pár hodín na internet, bolo potvrdených a hráči sa tak môžu tešiť nielen na nové postavy v SSB pre Wii U a 3DS, ale aj iné zaujímavosti.

Poďme pekne za radom. Super Smash Bros. má oddnes dostupné tri nové hrateľné postavy - Ryu zo Street Fighter hier, Lucas z Mother 3, Roy z Fire Emblem Series. Roy a Lucas budú stáť po 4 doláre na jednu platformu alebo 5 dolárov za postavu, ktorá sa odomkne na 3DS aj WiiU.

Ryu stojí 6 dolárov na jednu, 7 dolárov na obe platformy, pričom do hry prichádza s vlastným bojiskom - Suzaku Castle. Do titulu budú pridané aj ďalšie dve bojiská, a to Hyrule Castle a Peach's Castle.

Ryu sa od ostatných postáv líši štýlom boja - bude mať silné a slabé útoky, kombá podobné tým zo Street Fighter a zatiaľ ako jediná postava dva finálne Smash útoky.

Ďalšou správou, ktorá poteší mnohých, bolo potvrdenie, že každý Super Smash Bros. charakter dostane vlastné Amiibo. V septembri sa popri iných dočkajú hráči aj Amiibo figúriek zobrazujúcich tieto postavy: R.O.B., Duck Hunt, Mr. Game & Watch, Falcon. Mr. Game & Watch bude prvá Amiibo figúrka, ktorá bude mať meniteľné pózy. Ďalej boli ukázané aj Amiibo 8-bitového Maria a Amiibo z Animal Crossing.

Hráči sa môžu tešiť aj na nové kostýmy pre Mii Fighters - Heihachi z Tekkena, Akira a Jacky z Virtua Fighter, MegaMan.EXE z Mega Man Battle Network, ZERO z Mega Man X a Inkling Girl a Boy zo Splatoon. Sada kostýmov stojí 6 dolárov pre jednu platformu, 9,20 pre oba naraz alebo 0,75 dolára za kostým pre jednu platformu a 1,15 dolára za kostým pre 3DS a Wii U.

Do Super Smash Bros. sa chystá funkcia, ktorá poteší každého - možnosť uploadnúť replay zápasu na YouTube. K tomu bude potrebné prihlásiť sa pomocou Google účtu, pričom služba sprevádza ďalšiu novú funkciu hry - Tourney mód. Ten bude do nej pridaný v auguste a hráčom dá možnosť súťažiť o body. Turnaje budú mať vlastné pravidlá a budú obmedzené časom. Tieto body by neskôr možno mohli byť použité k výberu súťažiacich na budúcoročné Nintendo World Championship.

Zdroj: ign.com, destructoid.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk