E3 2015: The Walking Dead sa zameria na príbeh Michonne v nových epizódach

E3 2015: The Walking Dead sa zameria na príbeh Michonne v nových epizódach

Pomedzi všetok ten zmätok okolo veľkých titulov na E3 sa štúdio Telltale Games nenechalo zahanbiť a hlási sa k slovu s novým prírastkom do série The Walking Dead, ktorý by mal niesť podtitul Michonne.

Príbeh sa točí okolo obľúbenej postavy menom Michonne, ktorú môžete poznať z komiksov a seriálu. Ide o drsnú a nebezpečnú postavu s katanou, ktorá bola nútená prispôsobiť sa svetu zničenému zombie apokalypsou. Vnútorne je to však stále žieňa, ktoré dúfa, že to celé nejako skončí a že sa jej podarí predrať všetkým zlým.

Hra by nám mala prezradiť, čo sa s ňou dialo medzi časťami komiksu #126 až #139. Podľa slov samotných vývojárov bude vysvetlené aj to, prečo opustila Ricka, Ezekiela a ďalších z jej skupiny, a čo ju prinútilo vrátiť sa k ním späť. Cieľom tejto trojdielnej minisérie je taktiež viac prepojiť komiksový a videoherný svet The Walking Dead.

Telltale sľubuje vydanie na XOne, X360, PS3, PS4, PC, Android a iOS už túto jeseň. Aby ste sa však mohli vžiť do príbehov Michonne, potrebujete vlastniť minimálne jednu epizódu druhej série The Walking Dead.

Zdroj: ign.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk