E3 2015: South Park je späť, hrdinskejší a stále plný narážiek na análne sondy

E3 2015: South Park je späť, hrdinskejší a stále plný narážiek na análne sondy

Ak ste už náhodou dospeli do veku, keď vás nezaujímajú RPG hry zasadené do sveta plného kúziel a fantázie, máme pre vás skvelú správu.

Aj keď sa tvorcovia série South Park, Trey Parker a Matt Stone, tesne po vytvorení vysoko hodnoteného titulu South Park: The Stick of Truth vyjadrili, že už v živote nikdy nechcú vytvoriť žadnu ďaľšiu videohru, vyzerá to tak, že aj vďaka úspechu ich prvého kúsku zmenili názor. Novú hru s názvom South Park: The Fractured But Whole by malo vyvíjať štúdio Ubisoft San Francisco namiesto pôvodného štúdia Obsidian. Takisto by mal byť zachovaný pôvodný RPG-ťahový systém a hlavnou postavou je stále New Kid.

Krátky trailer, ktorý ukazuje prechod z fantasy sveta do sveta superhrdinov, je už typicky preplnený vtipnými narážkami a humorom z mestečka South Park.

Keďže aj za týmto titulom budú stáť tvorcovia pôvodného seriálu, nemáme veľké obavy o jeho kvalitu a síce sme sa ešte nedozvedeli bližšie informácie o dátume vydania, vieme, že si ho budú môcť zahrajať majitelia Xbox One, PlayStation 4, a PC.

Zdroj: E3, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk