E3 2015: Ubisoft prekvapil novým open-world titulom Ghost Recon Wildlands

E3 2015: Ubisoft prekvapil novým open-world titulom Ghost Recon Wildlands

Ak ste si mysleli, že najväčšie novinky Ubisoftu budú Assassin's Creed Syndicate a The Division, boli ste na omyle. V závere konferencie totiž Ubisoft prekvapil a ukázal hráčom zábery z úplne nového prírastku do série Tom Clancy's s názvom Ghost Recon Wildlands.

Ghost Recon Wildlands sa bude odohrávať v budúcnosti, kde hráč velí tímu Ghosts, štvorčlennej elitnej jednotke. Tento titul je prvý zo série, ktorý bude mať veľký otvorený svet a hráčom tak dá možnosť preskúmať mnohé oblasti, stovky dedín a stretnúť sa s rôznymi skupinami NPC. Svet Wildlands by mal byť najväčším svetom, aký doteraz Ubisoft vytvoril, a preto sa hráči majú na čo tešiť.

Hra sa bude dať hrať v singleplayeri, ale dostupná bude aj možnosť co-op hrania s troma ďalšími hráčmi. Bude iba na samotných hráčoch, ako budú svetom postupovať a aký spôsob zvolia pri plnení misií. Navyše hráčové rozhodnutia neovplyvnia iba priebeh danej misie, ale aj budúci priebeh deja sa bude odvýjať od toho, aké rozhodnutia urobíte. Malú ukážku toho môžeme vidieť aj v traileri, kde sú ukázané dva spôsoby ako vyriešiť predstavenú misiu.

Zdroj: E3 2015, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk