E3 2015: Efektný trailer a nové informácie o Assassin's Creed Syndicate

E3 2015: Efektný trailer a nové informácie o Assassin's Creed Syndicate

Aké by to bolo vystúpenie zastupiteľov spoločnosti Ubisoft, keby nerozprávali aj o hernej sérii Assassin's Creed.

Je pravda, že tituly posledných rokov si vyslúžili naozaj veľkú várku kontroverzie, ale zdá sa, že Ubisoft sa odhodlal napraviť svoje chyby. A tak na tohtoročnej konferencií E3 ukázali veľmi pútavý CGI trailer, po ktorého skončení sme sa dozvedeli, že gameplay demo si už môžu zahrať všetci záujemcovia priamo na festivale a že onedlho sa spustí beta testovanie.

V najnovšom dieli si hráči zahrajú za Jacoba a Evie a spolu s mestským gangom sa budú z rúk skorumpovaných a chamtivých snažiť vrátiť Londýn do správy obyčajných ľudí. A práve Evie bol venované aj nasledujúce krátke video.

Marc-Alexis Côté, riaditeľ kreatívy štúdia Ubisoft Quebec, po premietnutí traileru v krátkosti povedal, že dej dielu Syndicate, ktorý sa odohráva v roku 1868 presne počas industriálnej revolúcie, im umožnil vytvoriť prvý, naozaj moderný Assassin's Creed titul. Akonáhle sa dozvieme ďaľšie informácie alebo sa dostaneme k traileru priamo z hry, sprostredkujeme ich vám čo najskôr. Assassin's Creed Syndicate by mal byť dostupný ešte túto jeseň na konzoly Xbox One, PS4 a takisto aj na PC.

Zdroj: E3, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk