E3 2015: Totálna deštrukcia a nový mód v tímovke Rainbow Six Seige

E3 2015: Totálna deštrukcia a nový mód v tímovke Rainbow Six Seige

Titul Rainbow Six Siege nás zaujal už počas minuloročnej E3-ky, kde bol predstavený ako titul, v ktorom je zničiteľné takmer všetko. Na začiatku tohto roka mali niektorí z nás možnosť zapojiť sa do alfa testovania.

Nakoniec prišli obavy, či sa hra svojou hrateľnosťou nezačne podobať titulu Evolve, v ktorom robíte to isté dookola bez akéhokoľvek náznaku kampane.

Našťastie tohtoročná E3 konferencia tieto dohady vyvrátila hneď odohraným videom v kooperatívnom režime piatich hráčov pod názvom Terrorist Hunt, v ktorom budete mať za úlohu zneškodniť položenú bombu za pomoci Defusera. Ten musíte k bombe priniesť a počas odisťovania aj brániť. Tím Ubisoftu chce dosiahnúť, aby hráč nikdy nezažil tú istú situáciu dvakrát.

Zahrať si budeme môcť teda s ďalšími štyrmi kamarátmi proti inteligentnej AI v jedenástich svetových mestách a rôzných módoch. V hre platí jediné pravidlo: Ak ti prekáža stena, zbúraj ju! V hre si cestu tvoríte nástennými bombami, granátometmi a rôznými inými pomôckami, ktoré vám dodajú moment prekvapenia, keďže nepriateľ očakáva, že vôjdete dverami.

Tom Clancy´s Rainbow Six Siege vychádza 13. októbra 2015.

Zdroj: e3, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk