E3 2015: Sony získava exkluzívny prístup ku Call of Duty Black Ops 3

E3 2015: Sony získava exkluzívny prístup ku Call of Duty Black Ops 3

Spoločnosť Sony počas svojho vystúpenia na E3 určite nezaháľala, ale aj tak bolo dosť ľudí prekvapených, že sa na veľkých obrazovkách objavilo logo Black Ops 3 a zo zákulisia vystúpil Mark Lamia, riaditeľ štúdia Treyarch.

V rýchlosti spomenul možnosť zahrať si singleplayerovú kampaň, ale aj co-op po sieti alebo po internete, a hneď sa išlo na prezeranie videí ukazujúcich nové schopnosti, ktoré sa v novom Call of Duty objavia. Teleportácia, behanie po stenách, vybuchovanie nepriateľov a do toho všetkého veľké mecha tanky, je toho dosť na strávenie. Posúdiť môžete sami vo videách nižšie.

Po videách ale prišli tie zaujímavejšie správy. Jednou z nich je exkluzivita beta prístupu pre PS4, ktorý sa otvorí už tento august, druhou je sľub, že majitelia konzol od spoločnosti Sony sa dostanú k všetkému obsahu ako prví. Veľmi prekvapivé, boli slová, ktorými bola časť venovaná CoD uzatvorená a ktoré zneli: "PS4 je novým domov pre sériu Call of Duty." Čo znamenalo, že pri pozeraní cez službu Twitch.tv sme si veľmi rýchlo všimli chatové okienko pretekajúce komentármi typu "R.I.P. XBOX". Nevieme ešte, či priklonenie sa na stranu Playstation exkluzivity ublíži konzolám od Microsoftu, určite to ale vyvolá množstvo rozličných pocitov a vyjadrení.

Zdroj: E3, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk