E3 2015: Activision ukázal to najlepšie, čo mal

E3 2015: Activision ukázal to najlepšie, čo mal

Firma Activision Publishing, súčasť spoločnosti Activision Blizzard, ukázala po prvýkrát za éry novej generácie konzol svoje hry spolu s možnosťou zahrať si ich hneď všetky na mieste.

Od 16.6 mali hráči možnosť zahrať si nový prírastok do Call of Duty série - Black Ops III, ďalej Guitar Hero Live, Skylanders SuperChargers a nové DLC pre hru Destiny, The Taken King. „Táto zostava je budovaná na inovácii, kreativite a kvalite, takže bolo ľahké rozhodnutie priniesť tu toľko hrateľných ukážok. Call of Duty: Black Ops III posúva najhranejšiu hernú sériu na úplne nový level, Skylanders prináša úplne nový spôsob, ako hrať najpopulárnejšiu detskú hru na svete, The Taken King pridáva úplne novú ságu do hry Destiny, najlepšej novej značky roku 2014 a Guitar Hero Live prináša obľúbenú sériu späť a to rovno na novú generáciu konzol. A, samozrejme, neexistuje lepšia cesta ako prezentovať hry, než nechať hráčov zahrať si ich,“ píše sa v tlačovej správe spoločnosti Activision.

Herný kútik Activision na E3:

Call of Duty: Black Ops III – Vytvorený mnohonásobne oceneným tímom Treyarch, Black Ops III mení spôsob, akým hráte Call of Duty. Hra sa odohráva v roku 2065, kde biologické modifikácie a kybernetika spôsobili vznik úplne nového druhu vojakov - Black Ops. Pomocou DNI (priame nervové rozhranie) technológie, hráči sú prepojení s rozviedkou a ostatnými spolubojovníkmi v bitke. Tieto elitné komandá sa skladajú z mužov a žien, ktorých bojové schopnosti boli vylepšené a tak sú rýchlejší, silnejší a múdrejší. Black Ops III obsahuje najhlbší multiplayer vôbec a rovnako aj Zombies mód, ktorý po novom obsahuje vlastný XP systém. Black Ops III bude dostupný na PC, Xbox One, PlayStation 4 a hra je taktiež vo vývoji aj pre PlayStation 3 a Xbox 360.

Guitar Hero Live – Fenomén, ktorý predstavil nový spôsob interakcie s hudbou, je späť v úplne novom Guitar Hero Live, tentokrát aj s obrovskými zmenami, ktoré opäť oživia váš sen stať sa rockovou hviezdou. Vyvíjané štúdiom FreeStyleGames, ktoré stojí za hrami DJ Hero a DJ Hero 2, GH:L predstavuje dva spôsoby ako hrať hru. Prvým z nich je GH Live, mód, ktorý budete hrať rovno na javisku ako hviezda show a to všetko z prvej osoby, a druhým módom je GHTV, prvá svetová hrateľná hudobná video stanica, ktorá bude online 24/7. Hráči sa budú môcť jednoducho pripojiť k práve prehrávanému videoklipu a začnú okamžite hrať. Hráči sa teda budú môcť porovnať so svojimi priateľmi, no aj hráčmi pol zemegule ďaleko. GHTV je žijúca, dýchajúca platforma, ktorá sa bude postupom času vyvýjať a teda bude zdrojom nekončiaceho sa objavovania novej hudby. Ovládač hry taktiež prešiel pár zmenami. Má 6 tlačidiel, 2 riadky po troch, ktoré vyzerajú a pôsobia viac autenticky v porovnaní so skutočnou gitarou. Pre začínajúce rockové hviezdy tu bude možnosť využívať len 3 spodné tlačidlá. 

 

The Taken King – Ďalšia skvelá výprava do hry Destiny od spoločnosti Bungie. Obsahujúc novú kampaň a úlohy, nových nepriateľov, nové lokácie a nový Raid, The Taken King otestuje schopnosti všetkých hráčov bez rozdielu. Aby boli hráči schopní túto skúšku ohňom prekonať, Bungie pridal do hry subclassy pre Guardiana a obrovský arzenál zbraní, brnenia a výbavy. Prídavok bude dostupný pre PlayStation 4, 3, Xbox One a 360.

 

Skylander SuperChargers – Naštartujte motory! Najlepšia detská séria na svete opäť prichádza na scénu už túto jeseň a tešiť sa môžete na akciu, rýchlosť a mnoho zábavných momentov s vašimi priateľmi. Nová hra prináša úplne nových hrdinov, ktorí sa volajú SuperChargers. Tí ovládajú úplne nové pohyby, majú silné útoky a úplne nové zbrane. Activision a Nintendo navyše oznámili, že sa v hre objavia aj ikonické postavy z hier dielne Nintenda - Donkey Kong a Hammer Slam Bowser. Obe postavy budú mať svoje vlastné unikátne vozidlá a budú exkluzívne pre platformu Nintendo.

Zdroj: Activision

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk