EA E3 2016 Konferencia

EA E3 2016 Konferencia

Tento rok sa veci menia. Mnoho vydavateľov sa rozhodlo nezúčastniť sa E3 a urobili si vlastné podujatia, ktoré dátumovo prepojili na E3. Jedným z týchto vydavateľov je aj Electronic Arts, ktoré vytvorilo vlastný EA Play. Na začiatku však prichádza konferencia. Tá by mala ukázať všetko, čo EA v najbližších mesiacoch chystá. A málo toho nie je. Očakávame všetky športové tituly, Battlefield 1, Mass Effect: Andromeda, Titanfall 2. Možno sa dočkáme aj teaseru nového Need for Speed titulu, novú Star Wars hru od Visceral Games, novú IP od Bioware. Možno prídu aj nejaké prekvapenia. Tak sa pohodlne usaďte a pripravte sa na konferenciu, ktorá sa začína o 22:00.

 


 

Konferencia sa skončila. Čo nám priniesla? Nič moc. Neviem aký formát konkrétne si EA zvolilo na tento rok, no úvodná prezentácia toho veľa neukázala. Všetko sa začalo druhým Titanfallom, multiplayerovým a singelplayerovým trailerom. Nasledoval Mass Effect Andromeda, no ten sa bohužiaľ nepredviedol gameplayom, ale iba trailerom a aj keď ten nám ukázal aspoň malé kúsky z hrateľnosti. Nechýbali športy v podaní Madden NFL 17 a FIFY 17. FIFA tento rok zmení engine na Frosbite a taktiež prinesie aj príbehov mód.

Asi najzaujímavejšia vec, ktorá sa objavila na konferencii je program EA Originals, kde sa EA pokúsi zastrešovať Indie vývojárov a pomôže im preraziť. Prvou hrou v tomto programe bude Fe. Ukázala sa aj Jade Raymond zo štúdia Motive. Tá nám ukázala plejádu štúdií, ktoré pracujú na Star Wars hrách. Počnúc Respawnom, pokračujúc štúdiom Visceral. Star Wars hry pripravuje aj Bioware, Criterion, Motive a ďalšie štúdia. Nakoniec sa objavil aj pripravovaný Battlefield 1 z doby Prvej svetovej vojny.

Bohužiaľ konferencia nepatrila medzi najlepšie, no dúfajme, že nasledujúce dni nám ukážu aj nejaké gameplaye z týchto hier.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk