E3 2016: Xbox Live prináša nové a zaujímavé funkcie

E3 2016: Xbox Live prináša nové a zaujímavé funkcie

Microsoft neprišiel na konferenciu E3 2016 iba so slušnou nádielkou hier, ale taktiež predstavil novinky služby Xbox Live. Všetky tieto novinky boli vytvorené na základe podnetov od samotných hráčov.

Prvá z predstavených funkcií nesie názov Background Music. Ako už správne tušíte podľa názvu, počas hrania si môžete ako "podmaz" pustiť ľubovoľné pesničky podľa vášho výberu a spríjemniť si tak hranie na Xboxe. Xbox Live prináša taktiež pomyslenú trojicu predstavených noviniek.

Prvou z nich je Clubs. Funkcia Clubs v Xbox Live umožňuje vytvorenie skupín hráčov. Môžete si tak vytvoriť skupiny v rôznych hrách od Forza Horizon, kde vytvoríte autičkársky gang, až po skupinu v titule The Division. 

Funkcia Looking for Group voľne nadväzuje na predošlú funkciu. V podstate vám umožní nájsť si skupinu hráčov, ktorí s vami budú hrať ten-ktorý titul.

Poslednou predstavenou funkciou je Arena, ktorá predstavuje novú platformu turnajov. Arena poskytuje možnosť súperenia či už sólo alebo s priateľmi. Svoje sily si budete môcť zmerať v najznámejších tituloch pre Xbox. 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk