Ubisoft E3 2016 konferencia - vo svojom tradičnom duchu

Ubisoft E3 2016 konferencia - vo svojom tradičnom duchu

Ďalšou E3 konferenciou v poradí bola tá od Ubisoftu. Okrem Watch Dogs 2 či Ghost Recon Wildlands na nás čakalo aj prekvapenie. Poďme si teda spoločne zhrnúť, čo nám tento francúzsky gigant nachystal tento rok.

A hneď na začiatku musíme povedať, že štart bol tradičný Ubisofťácky. Všetko odštartoval titul Just Dance 2017, ktorý bol prezentovaný akousi tanečnou šou s dodatkom, že hra sa objaví na všetkých dostupných platformách a budúci rok dokonca aj na Nintendo NX, kde sa Ubisoft nebál použiť toto označenie nadchádzajúcej konzoly od Nintenda.

Nasledoval očakávaný Ghost Recon Wildlands. Ten je akousi odnožou taktickej online akcie The Division, avšak so zasadením do Bolívie, kde sa pokúsite narušiť obchody kokaínových gangov. Ubisoft nám vo videu ukázal online spoluprácu a pekný pohľad na to, čo všetko môžeme od Wildlands očakávať. Prezradili aj dátum vydania - 7. marec 2017.

Na rad prišiel ďalší diel South Parku, tentoraz s podtitulom The Fractured but Whole. Známe tváre si nasadia masky rôznych superhrdinov, aby pod vplyvom Cartmana vytvorili najväčšiu superhrdinskú značku všetkých čias. Hra vyjde 6. decembra 2016 na PC, PS4 a XONE.

Samozrejme sa nezabudlo ani na hit The Division. Ubisoft v krátkosti zhrnul chystané DLC Underground s dátumom vydania na budúci mesiac a pripomenul, že hru hrá viac ako 10 miliónov hráčov. Naznačili aj druhú expanziu Survival, kde názov hovorí za všetko.

Prišiel čas aj na VR tituly, ktoré však nijak zásadne neprekvapili. V Eagle Flight si zalietate ako orol a v Star Trek VR si zas vyskúšate, aké je to stáť na hlavnom mostíku lode USS Aegis.

Nechýbala ani rúbačka For Honor, ktorú bez debát môžeme označiť za tu najzaujímavejšiu. Výborným CGI trailerom sa nám priblížilo príbehové pozadie a konečne sme mohli nazrieť aj do kampane pre jedného hráča. Tu sa k slovu prihlásila generácia Vikingov a vo videu sme mohli byť svedkami napadnutia teritória samurajov. A čo je najdôležitejšie, dozvedáme sa dátum vydania. Ten je stanovený na 14. februára 2017 na PC, PlayStation 4 a XBOX One.

Priblížil sa chystaný film Assassins Creed, keďže tento rok si herná séria dáva pauzu. Ukázalo sa aj pokračovanie robotej arkádovej záležitosti Grow Home s názvom Grow Up. Pár slov si ukusol aj Trials s Blood Dragon tematikou.

Logicky nemohlo chýbať pokračovanie hekerskej akcie Watch Dogs 2. Ubisoft vsadil kartu na čisté gameplay video, ktoré zachytáva jedného člena Deadsec infiltrujúceho sa do budovy miestneho sociálneho magnáta, aby mu trocha znepríjemnil pohodlný spánok. Watch Dogs 2 dorazí na pulty obchodov 15. novembra 2016 na PC, PS4 a XBOX One.

No a tým prekvapením na záver bola hra Steep. Hra, ktorá je na Ubisoft pomery trochu netradičná. Steep je v skratke adrenalínové dobrodružstvo na horách. V hre zavítame do otvoreného sveta Álp a Aljašky. Vyskúšame si lyže, snowboard, ale aj paragliding a wingsuit. Táto zaujímavá záležitosť k nám doputuje v priebehu decembra na PC, PS4 a XBOX One. V prípade záujmu sa môžete prihlásiť do pripravovanej bety.

 

Zdroj: vlastný

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk