E32016: Virtuálna realita od Sony príde už v Októbri aj s 50 titulmi

E32016: Virtuálna realita od Sony príde už v Októbri aj s 50 titulmi

Na príchod virtuálnej reality sa istý čas nechystajú už iba herné štúdia vydávajúce hry na počítače, ale po prvých správach o headsete Playstation VR sa určite zažali zaujímať aj o túto platformu.

Príchod virtuálnej reality na konzoly je ale stále opradený tajomstvom a doteraz na verejnosť prenikli iba neurčité informácie a nepotvrdené správy.

Spoločnosť Sony ale očividne nechce všetkých držať v nevedomosti naveky a počas svojho vystúpenia na E3 objasnili aspoň niektoré skutočnosti.

Áno, PS VR sa dočkáme už tento rok a to v Októbri, za cenu 399 dolárov. V deň vydania by malo byť minimálne 50 hier, ktoré budú tento spôsob zobrazovania podporovať a nejde iba o prerábky už vytvorených hier.

Mená hier, ktoré počas hlavného programu zazneli by mali potešiť nejedného herného nadšenca, pretože ide napríklad o Star Wars Battlefront X-Wing VR Mission

Nový titul s Batmanon

Alebo Final Fantasy XV, ktoré bude celé hrateľné vo VR.

Z ďalších titulov, ktoré budú na PS VR dostupné môžeme ešte spomenúť napríklad Resident Evil 7 Biohazard alebo úplne novú hru s názvom Farpoint, akčné sci-fi a obe vyzerajú, že budú vo virtuálnej reality veľmi intenzívne.

Zdroj: E3, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk