E3 2016: Square ohlásilo sekačku A King's Tale vychádzajúcu z Final Fantasy XV

E3 2016: Square ohlásilo sekačku A King's Tale vychádzajúcu z Final Fantasy XV

Final Fantasy XV naberá obludných rozmerov.

Spoločnosť chce evidentne využiť všetok dostupný čas a materiály, aby značku Final Fantasy XV využila, ako sa len dá. Nemyslíme to v negatívnom slova zmysle, ale tak, že Final Fantasy XV netvorí len samotná hra, ale aj ďalšie dodatočné súčasti. Je to celé komplexné univerzum čítajúce aj celovečerný film, webový seriál (druhý diel je už mimochodom vonku) a po novom už aj 2D hack'n'slash titul so zaujímavým old-school artštýlom.

A King's Tale: Final Fantasy XV ponúkne akčnú hrateľnosť videnú zboka no s možnosťou chodiť všetkými možnými smermi. Bude sa odohrávať 30 rokov pred udalosťami vo Final Fantasy XV a budeme v nej hrať hlavne za mladého kráľa Regisa, hoci si vezmeme do rúk aj iné postavy, ak napríklad Cida. Nebudú chýbať magické útoky, tímové spoločné útoky, parírovanie, ani majestátne vyvolávacie kúzla.

Jediným problémom, ktorý by vás mohol oddeliť od vlastnenia tejto hry je fakt, že A King's Tale bude dostupná len prostredníctvom obchodného reťazca GameStop a to len pri predobjednávkach ako bonus. Toto pravidlo zatiaľ platí len pre USA, detaily ohľadom vydania v Európe, a teda aj u nás, budú ohlásené neskôr.

Zdroj: Gematsu

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk