E3 2017: Čo prinesie Ubisoft konferencia

E3 2017: Čo prinesie Ubisoft konferencia

Ubisoft E3 konferencia už klope na dvere, no čo nám vlastne toto štúdio dnes predstaví?

Dnes večer, presne o 22:00 nám Ubisoft na E3 predstaví svoje novinky a Gamesite samozrejme bude pritom (i moja maličkosť). Hoci presne nevieme, čo nám Ubisoft prinesie, tu je zopár pár vecí, ktoré pravdepodobne na konferencii uvidíme:

Assassin’s Creed: Origins - trochu prekvapivo bol nový diel série odhalený včera na Microsoft konferencii. Prvý trailer a gameplay zábery sme čakali práve dnes, ako jeden z hlavných bodov Ubisoft programu. Avšak okrem spomínaných videí zatiaľ nevieme o hre toho až toľko, aby nám vývojári dnes nemohli naservírovať čerstvé informácie a prípadne aj ďalšie gameplay zábery.

Far Cry 5 - Tento titul pravdepodobne prevezme pozíciu hlavného bodu večera, po včerajšom nečakanom odhalení Assassin’s Creed: Origins. Hoci sme už dostali prvý úvodný trailer, snáď sa dočkáme bližších informácií o hlavnom záporákovi a taktiež uvidíme nejaké tie gameplay zábery.

The Crew 2 - ďalší AAA titul od Ubisoftu, ktorý bol len prednedávnom ohlásený, no nič iné zatiaľ o ňom nevieme. Potešil by nás trailer, gameplay zábery, dátum vydania, vlastne akékoľvek ďalšie informácie o tejto závodnej hre.

Tom Clancy nová hra (?) - zatiaľ sme sa za posledné tri roky dočkali nového Tom Clancy titulu každú jednu E3, takže uvidíme, či séria bude pokračovať aj tentokrát. Minimálne aspoň nejaké to DLC pre Wildlands môžeme očakávať.

South Park: Fractured But Whole - táto hra už mala uzrieť svetlo sveta v prvej polovici tohto roka. No nestalo sa tak a vydanie bolo odložené až na október 2017. Snáď sa nám tento titul pripomenie nejakým ďalším trailerom alebo gameplay zábermi.

Just Dance 2018 - čo by to bolo za Ubisoft konferenciu, keby nezačínala tanečným vystúpením a kvázi oznámením nového Just Dance. Očakávame párty úvod.

Moderovania show sa pravdepodobne opäť zhostí Aisha Tyler. Ubisoft konferencia sa začína o 22:00, nezabudnite sledovať Gamesite web a Facebook fanpage pre všetky novinky z E3.

Live stream z Ubisoft E3 konferencie nájdete večer tu:

Zdroj: youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk