E3 2017: Sony konferencia (03:00)

E3 2017: Sony konferencia (03:00)

Tohtoročná E3jka odsýpa rýchlym tempom a za sebou máme prakticky všetky veľké konferencie. Vo svojom závere však čaká na fronte ešte jeden kandidát – Sony. Iste je tu ešte Nintendo, no predsa len v prípade značky PlayStation sú očakávanie vždy obrovské. Poďme si pred samotnou konferenciou v krátkosti zhrnúť čo nás čaká.

Pravdepodobne všetci čakajú čo naservíruje Naughty Dog s ich pokračovaním post-apo survival akcie The Last of Us: Part II, kde sa možno dočkáme gameplay videa. Oči sa budú upierať aj na nový God of War, ktorý dnešným leakom naznačil možné vydanie ešte tento rok v novembri. Vidieť by sme mohli aj zábery z chystaného exkluzívneho titulu Spider-Man, za ktorým stojí štúdio Insomniac Games.

Určite nebude chýbať ani zaujímavá zombie akcia Days Gone. Mal by sa ukázať Uncharted: The Lost Legacy, Detroit: Become Human a nesmieme zabudnúť ani na skvelý remaster Crash Bandicoot N.Sane Trilogy. Naopak zabudnúť môžeme na Kojimov Death Strading. Z hrateľných ukážok by sme mohli vidieť aj nové Call of Duty: WWII, Star Wars: Battlefront II a Destiny 2.

Ak ide o prekvapenia, tu si netrúfame nič predpovedať, možno remake Shadow Of The Colossus, ktorého leak sa objavil pred pár hodinami na internete. Uvidíme, štartujeme o tretej hodine nadránom. Živý prenos a jeho následný záznam nájdete pod článkom.

Zdroj: vlastný

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk