Zhrnutie konferencie Ubisoftu na E3 2017: Nové herné série a trailery

Zhrnutie konferencie Ubisoftu na E3 2017: Nové herné série a trailery

Očakávaný Far Cry 5, Assassin’s Creed: Origins, The Crew 2 či Just Dance 2018, prekvapivé ohlásenie druhého Beyond Good and Evil, Mario+Rabbids či pirátskej akcie Skull&Bones.

Ubisoft konferencia na E3 2017 sa skončila a priniesla nám veľké množstvo zaujímavých noviniek. Prekvapivo sa konferencia nezačala tanečným vystúpením ako posledné roky, ale predstavením zaujímavého spojenia hier Mario + Rabbids: Kingdom Battle. Túto kolaboráciu prišiel oznámiť samotný Shigeru Miyamoto z Nintenda a CEO Ubisoftu Yves Guillemot. Mario + Rabbids je taktickou adventúrou a vyjde exkluzívne na Ninetendo Switch.

Ako druhú hru nám predstavili Assassin’s Creed: Origins. Na pódium prišiel riaditeľ hry Ashraf Ismail, povedal pár pekných slov o vývoji hry a ukázal nám nové gameplay zábery v 4K rozlíšení. No, a tým aj na ukončil prezentáciu hry, i keď sme dostali prísľub ďalších gameplay záberov po skončení konferencie.

Následne sme sa dočkali prvých záberov z ďalšej očakávanej hry The Crew 2, ktorá tentokrát nebude iba o autách.

Odložený South Park: Fractured But Whole bol ďalším bodom programu. Hra príde na pulty v októbri tohto roka a Ubisoft nám na E3 naservíroval ďalší trailer. Okrem toho prišlo k ohláseniu mobilnej hry South Park: Phone Destroyer.

Následne nás Ubisoft prekvapil dvoma novými hernými titulmi hneď po sebe. Prvá hra nesie názov Transference a prináša príbeh šialeného vedca, ktorý je posadnutý digitalizáciou svojich spomienok. Pohybuje sa na hranici filmu a hry.

Druhou hrou je pirátska lahôdka Skull&Bones, ktorá prichádza so skvelými námornými bitkami. Je vidieť, že vývojári si vzali (nielen) inšpiráciu z Assassin’s Creed IV: Black Flag a prišli iba s čistou pirátskou hrou. Skull&Bones sa odohráva v Indickom oceáne, v čase najväčšej slávy pirátov a budeme si ju môcť zahrať spolu s našimi kamarátmi vďaka multiplayer a co-op módom.

Po pirátoch sa Ubisoft konferencia mierne roztancovala a prišlo ku krátkemu predstaveniu nového Just Dance 2018, ktoré má vyjsť na konzole už 26. 10. 2017.

Starlink: Battle for Atlas je ďalšie nové IP, ktoré nám Ubisoft predstavil. Ide o sci-fi vesmírnu konzolovú exkluzivitu, ktorej sa dočkáme na jeseň 2018. Zaujímavá je možnosťou si aj fyzicky v reále upravovať vlastné vesmírne lode kupovaním nových súčiastok.

Po Starlinku sme sa preniesli trochu do zimy vďaka Steep DLC - Road to the Olympics. Datadisk nás zavedie do prostredia zimných olympijských hier v Pjongčangu a prinesie nové výzvy.

Ubisoft nám ukázal aj zopár gameplay záberov z nového Far Cry 5. V hre budeme proti náboženským fanatikom bojovať nielen so zbraňami, ale môžeme “použiť” aj psa či dokonca lietadlo.

A na záver konferencie sme dostali čerešničku na torte v podobe skvelého traileru na Beyond Good and Evil 2. Ten je prequelom k jednotke, takže sa odohráva pekných pár rokov pred udalosťami v Beyond Good and Evil 1.

Celkovo konferencia Ubiosftu patrila k tým lepším na tohtoročnej E3. Trochu sklamaním bolo veľmi málo informácií o novom Assassin’s Creed: Origins a takisto sme sa nedočkali žiadnej Tom Clancy hry či datadisku k poslednému Wildlands.

Čo sa vám najviac páčilo na konferencii?

Zdroj: Gamesite

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk