E3 2017: v Life Is Strange: Before the Storm si za Max zahráme iba v Deluxe edícii

E3 2017: v Life Is Strange: Before the Storm si za Max zahráme iba v Deluxe edícii

Life is Strange: Before the Storm sa bude skladať z troch epiźod, ktorých hlavnými postavami bude mladá Chloe a Rachel Amber. Ak si budete chcieť zahrať aj za Max, bude treba priplatiť.

Vývojári hráčov ale uisťujú, že 3 epizódy ponúkané v základnej hre hráčom podajú plnohodnotný príbeh. Bonusová epizóda Farewell, v ktorej si zahráme za Max, bude samostatným celkom, ktorý sa odohráva dlho pred udalosťami Before the Storm.

Okrem epizódy Farewell obsahuje Deluxe edícia aj zopár ďalších bonusov: špeciálne sady oblečenia pre Chloe a herný režim Mixtape Mode, kde si hráč môže zvoliť aká hudba bude hrať počas vybraných scén v hre.

Ďalšou mierne nepríjemnou správou je, že Ashly Burch, ktorá dabovala Chloe nezopakuje v Before the Storm svoju rolu. Dôvodom je jej účasť na štrajku voice actorov SAG-AFTRA, ktorý začal koncom minulého roku. Ashly ale hovorí, že na postave Chloe jej záleží a urobí všetko v jej silách, aby dabérke, ktorá jej robotu prevezme, čo najviac pomohla

Základná digitálna edícia Life is Strange: Before the Storm stojí 16,99€ a za Deluxe Edition si zaplatíme 24,99€. Hra bude vydaná 31. 08. 2017 a epizóda Farewell bude hrateľná krátku dobu po vydaní tretej epizódy.

Zdroj: E3 2017

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk