Zhrnutie konferencie Ubisoft na E3 2018: Skvelá dávka nových trailerov a gameplay ukážok

Zhrnutie konferencie Ubisoft na E3 2018: Skvelá dávka nových trailerov a gameplay ukážok

Assassin's Creed Odyssey, Beyond Good and the Evil 2, Division 2 a mnohé ďalšie skvelé tituly nám Ubisoft predstavil vo svojej trochu bláznivej show.

Ubisoft sa včera večer predviedol na E3 konferencií a nachystal nám peknú dávku noviniek, na ktoré sa teraz v súhrne pozrieme. 

Konferencia sa začala, ako inak, tanečným vystúpením, ktorému kráľovala veľká tancujúca panda a veľa farieb. Ubisoft si takto odprezentoval nový diel Just Dance 2019. Z hry sme však nič nevideli, mohli sme si vypočuť iba niektoré nové skladby v podaní sprievodného orchestra.

Show následne pokračovala famóznym Beyond Good and the Evil 2. Ten sa predstavil v tom najlepšom svetle, novým cinematic trailerom. Pozreli sme si aj mini ukážku gameplay priamo z hry. Na pódium zavítal aj herec Joseph Gordon-Levitt, ktorý oznámil spoluprácu svojej produkčnej spoločnosti HitRecord s touto hrou. Vďaka tejto kooperácií sa do titulu dostanú rozličné umelecké diela fanúšikov po celom svete. 

Ďalšie slovo na pódiu dostala hra Rainbow Six Siege. Hoci sme sa nedozvedeli žiadne novinky z hry, dostali sme aspoň ukážku z pripravovaného e-sport dokumentu Another Mindset. 

Zaujímavé ohlásenie hry Trials Rising mal na svedomí Antti Ilvessuo, kreatívny riaditeľ Ubisoft Redlynx, ktorý prišiel k pódiu na motorke a "nechtiac" zdemoloval televíziu umiestnenú na pódiu. Následne predstavil bližšie Trials Rising, trochu šialenú, no zábavnú motorkársku hru. Už teraz sa môžete registrovať do bety na stránke Ubisoftu

Titul The Division 2 bol ďalším bodom programu. Dozvedeli sme sa niečo viac o príbehu tohto pokračovania vďaka novému traileru a rovno sme sa pozreli aj na gameplay zábery. The Division 2 tentokrát bude mať free DLC a prichádza aj s novinkou - raidy pre ôsmych hráčov. 

Následne sme sa dočkali "umeleckej vložky" v podobe orchestrálneho prevedia hudby z hry Mario + Rabbids, ktorá sa dočká nového prídavku v podobe DLC Donkey Kong. 

Piratský život sa nám priblížil v ďalšej časti konferencie venovanej titulu Skull&Bones, ktorý vyzerá skutočne zaujímavo. Ubisoft vzal to najlepšie z AC: Black Flag a posunul o úroveň vyššie. Môžeme sa tešiť na veľkolepé námorné bitky a pirátsky život vo vodách Karibiku. Plánované vydanie titulu bolo posunuté z tohto roku na apríl 2019. 

Následne na pódium zavítal ďalší známy herec Elijah Wood, ktorý prišiel predstaviť hru Transference. Ide o unikátne spojenie filmového a herného umenia do psychologického thrilleru, ktorý si najlepšie užijete vo virtuálnej realite. 

Titul Starlink: Battle for Atlas následne ovládol konferenciu. Okrem ďalšieho traileru sme sa dočkali ohlásenia nového DLC, v ktorom sa objaví Star Fox. Fox McCloud bude exkluzívne dostupný iba pre konzolu Nintendo Switch. Starlink vyjde už tento rok na jeseň. 

Ubisoft svojim ďalším bodom programu potešil hlavne fanúšikov titulu For Honor. Ohlásil totiž, že Starter Edition tejto hry bude dostupná pre vštekých hráčov zadarmo (a následne im spadla služba Uplay od náporu záujemcov :D). For Honor dostane aj nové rozšírenie pod názvom Marching Fire. Do hry sa pridá čínska armáda a nový Breach herný mód. 

Blížime sa pomaly k záveru konferencie. Predposlednou hrou, ktorú sme si mohli na konferencií pozrieť, bola The Crew 2. Táto pretekárska hra už čoskoro uzrie svetlo sveta, ale ešte predtým dostanú hráči šancu sa zapojiť do otvorenej bety. Tá začína už 21. júna. 

Čerešničkou na torte celého Ubisoft vystúpenia na E3 bola posledná hra Assassin's Creed: Odyssey. Ubisoft prekvapil svojich hráčov a musím uznať, že najnovší diel série vyzerá naozaj úchvatne. Ešte viac RPG prvkov, možnosti voľby dialógov, prispôsobenie výzoru a zbroje, ale v prvom rade možnosť voľby postavy, za ktorú budete hrať, ukazuje, že Ubisoft sa snaží svoje AC hry neustále inovovať. Nový Assassin's Creed príde na pulty obchodov už 5. októbra 2018.

Celú Ubisoft E3 konferenciu si môžete pozrieť tu: 

Zdroj: Ubisoft E3 konferencia 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk