Zhrnutie konferencie Square Enix na E3: Takto sa to nerobí

Zhrnutie konferencie Square Enix na E3: Takto sa to nerobí

Ak by som mal zhrnúť "konferenciu" Square Enix, tak by som použil jedno slovo...sklamanie

Nič v zlom, ale keď nemám čo ukázať, tak nech radšej tú konferenciu nerobím. Lebo takto som akurát celému svetu na smiech. Kde ležal problém? Celá konferencia bola vlastne jedno pustené Youtube video, kde sa prebralo zopár hier, neukázalo takmer vôbec nič nové a aj pri niektorých hrách sme videli dokonca rovnaký trailer ako deň predtým na Microsoft, čo už smrdí prúserom. Navyše, Final Fantasy VII je stále vo vzduchoprádzne, Avengers hra od Crystal Dynamics ešte očividne nie je pripravená na ukázanie sa. 

Takže...čo sme videli? Shadow of the Tomb Raider, ktorý sa nám ukázal krátkym gameplayom. Hra vyzerá dobre, no keď máte 30 minútovú konferenciu, skutočne ste mohli z hry ukázať viac

To isté platí pre The Awesome Adventure of Capitan Spirit. Ukázať ten istý trailer ako na Microsoft konferencii nie je okay. A detto platí aj o Kingdom Hearts 3.

Potom sa udialo niečo divné. Square ukázal dve nové hry. Jednu Babylon's Fall a druhú The Quiet Man. Obe majú prísť na PS4 a PC. A nakoľko na vlastnej konferencii z nej neukázali nič, všeobecne sa očakávalo, že budú predstavené na Sony konferencii. Lenže ani tam neboli ukázané. Čo ma vedie k otázke...načo? Načo teasovať hru štýlom, ktorý nám o hre nepovie vôbec nič a potom po krátkom teaseri segment ukončiť? 

Celý program následne ukončili nové informácie o Dragon Quest XI a Just Cause 4, z ktorých sme toho taktiež veľa nevideli.

Celkové zhrnutie? Ak Nintendo nepokazí poslednú konferenciu na tohtoročnej E3, tak máme jednoznačný najslabší článok. Osobne netuším, prečo sa Square rozhodol organizovať E3 konferenciu a keď sa už rozhodol, prečo bola spracovaná takýmto spôsobom. Veľká škoda...

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk