E3 2018: Fallout 76 sa nebude dať hrať v offline režime

E3 2018: Fallout 76 sa nebude dať hrať v offline režime

Konferencie sa pomaly končia a prichádzajú prvé háčiky. Teda všetko čo sme videli bolo cool, alee...

V rozhovore pre Youtube prezradil Todd Howard, vedúci štúdia Bethesda zopár informácií o očakávanom pokračovaní série Fallout s číslovkou 76. V prvom rade sme sa dozvedeli, že hra sa nebude dať hrať v offline režime. Howard to odôvodňuje tým, že zameranie hry je na kooperáciu a sociálnu interakciu. 

Ak však predsa len budete trvať na tom, že chcete hrať sólo, tak sa pripravte na to, že v hre nebudú žiadne NPC ľudské postavy, iba roboty. A aj keď budete hrať sólo, tak počas hrania budete stretávať ostatných živých hráčov. Tento PvP segment je stále upravovaný a uvidíme ako plánujú autori zabrániť nevyhnutnej toxicite. 

Taktiež sme sa dozvedeli nové informácie ohľadom podpory modov. Tá v hre bude, no nie pri jej vydaní. Autori taktiež sľubujú, že do hry pridajú privátne servery, no či to bude hneď pri vydaní, to sa nevie. 

Okrem Falloutu však Bethesda predstavila ďalšie dve hry. Starfield a The Elder Scrolls VI. O prvej Howard povedal, že je v plnej produkcii, no TES VI je ešte stále v predprodukčnej fáze, takže na túto hru si ešte počkáme. 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk