E3 2018: Fallout 76 bude obsahovať mikrotransakcie a DLC zdarma

E3 2018: Fallout 76 bude obsahovať mikrotransakcie a DLC zdarma

Zdá sa, že už aj Bethesda nasadá na vlak s názvom "kozmetické mikrotransakcie."

Po predstavení Falloutu 76 sa dozvedáme čoraz viac informácií, ktoré menia pohľad na hru a aj sériu ako takú. Bethesda potvrdila, že hlavný vývojársky tím na hre pozostáva z ľudí, z bývalého štúdia Battlecry, ktoré bolo premenované na Bethesda Austin. Tí pracovali na free-to-play hre Battlecry, ktorá však bola zrušená a tak bolo ich ďalším zadaním preniesť Fallout do online sveta.

Servery vo Falloute 76 budú podporovať 24 až 32 hráčov naraz. Hráči sa budú môcť zgrupovať a zúčastňovať udalostí pri preskúmavaní sveta. Autori taktiež prekopali crafting. Hráči si budú môcť vytvoriť náboje, mody, jedlo, vodu, power armor a kopu ďalších vecí.

Mapa bude 4x väčšia ako tá vo Fallout 4 a bude rozdelená do šiestich zón, pričom každá z nich sa môže pochváliť vlastným prostredím. Hra sa odohráva v roku 2102, teda 25 rokov po tom ako jadrové bomby zničili svet. V praxi to znamená oveľa viac rôznorodých mutantov. Autori zapracovali aj na dynamickom počasí a zlepšeniach v grafickej oblasti.

Levelovanie odomyká perk karty, ktoré si môžete aktivovať, no vždy môžete mať aktívny iba určitý počet. Tieto karty môžete predať iným hráčom. Aktivovanie nukleárnej zbrane, ktoré sme videli v traileroch je end-game aktivita a jej vypustenie na určitú oblasť zmení flóru a faunu danej oblasti.

Herný obsah po vydaní bude zdarma počas najbližších rokoch, no autori pridávajú kozmetické mikrotransakcie. Tvrdia však, že všetky kozmetické veci sa budú dať získať aj hraním.

Celkovo je zmien v novom Falloute veľa, takže uvidíme ako to celé dopadne. Hra má naplánovaný dátum vydania na 14. novembra 2018.

Zdroj: wfctech.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk