PC Gaming Show na E3 bude sponzorovaná spoločnosťou Epic Games
E3

PC Gaming Show na E3 bude sponzorovaná spoločnosťou Epic Games

Máme očakávať nové hry a exkluzivity.

Dá sa skonštatovať, že sledovať Twitch chat počas PC Gaming Show na E3 2019 bude veľmi zábavné. Dnes už pravidelný prírastok medzi E3 konferenciami nám predstaví najnovšie hry a novinky zo sveta PC hrania a je už tradične zastrešovaná webom PC Gamer. Tento rok však táto konferencia získala nového sponzora, kedy spoločnosť AMD vystriedala spoločnosť Epic Games.

Tá počas tejto konferencie predstaví nové ukážky z niekoľkých hier popri niekoľkých exkluzivitách pre tento obchod: „Livestream v tomto roku bude obsahovať viac oznámení a viac trailerov ako ktorákoľvek show predtým. Od skvelých indie hier po štúdia, ktoré určujú smer PC hrania niekoľko rokov, sme nadšení, že môžeme prezentovať najrozmanitejšiu hernú platformu na svete.“

Okrem Epic Games sa na PC Gaming Show ukážu aj ďalší vývojári a vydavatelia so svojimi novými projektmi, ako napríklad: Annapurna Interactive, Chucklefish, Digital Extremes, Digital Uppercut, E-WIN, Fatshark, Fellow Traveller, Frontier Developments, Funcom, Modus Games, Paradox Interactive, Perfect World Entertainment, Raw Fury, Rebellion, Re-Logic a Tripwire Interactive.

Tohtoročná PC Gaming Show sa začne 10. júna od 19:00 nášho času. Minulý rok táto show pritiahla 1,8 milióna divákov na Twitchi a je dosť možné, že v tomto roku sa im toto číslo podarí prekonať.

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk