THQ Nordic ohlási na E3 dvojicu hier „z obľúbených sérií“
E3

THQ Nordic ohlási na E3 dvojicu hier „z obľúbených sérií“

Ktoré to budú?

E3 sa blíži a špekulácie sú v plnom prúde. Tieto sa týkajú rastúceho vydavateľa THQ Nordic, ktoré je okrem zlého PR (AMA na 8chan) známe aj tým, že v poslednom období skupuje štúdiá a staré herné značky. Hlavne ich vyhlásenie o počte hier, ktoré majú vo vývoji znie absolútne šialene.

Vydavateľ však na E3 2019 chýbať nebude a to napriek tomu, že vlastnú konferenciu neplánuje. Čo však plánuje, to je predstavenie nových hier. Tie budú predstavené počas samotnej výstavy a THQ Nordic láka veľmi zaujímavým popisom. Podľa ich informácií odhalia dvojicu hier.

Pri jednej je napísané, že ide o „dlhoočakývaný návrat galakticky obľúbenej série“ a pri druhej to že ide o „novú víziu obľúbenej série.“

V kombinácii s faktom, že THQ Nordic minulý rok odkúpilo Timesplitters sériu, mnoho fanúšikov predpokladá, že jednou z týchto ohlásených hier bude práve reštart tejto série. Prostriedky na to vydavateľ má. V jeho portfóliu sa totiž nachádza štúdio Dambuster, ktoré ste mohli v minulosti poznať ako Crytek UK a ešte v dávnejšej minulosti ako Free Radical, čo sú vlastne pôvodní vývojári tejto série.

Pri druhej sa očakáva niečo od štúdia Volition. Buď nový diel Red Faction alebo nový Saints Row o ktorom sa už chvíľu špekulovalo.

Viac sa samozrejme dozvieme na E3 2019.

Zdroj: E3

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk