Cyberpunk 2077 nebude na E3 2019 v hrateľnej podobe
E3

Cyberpunk 2077 nebude na E3 2019 v hrateľnej podobe

O hre sa však dozvieme viac.

Jedna z najočakávanejších hier súčasnosti, Cyberpunk 2077 bude na E3 2019. To sme vedeli už dlhšie, nakoľko to oficiálne potvrdilo poľské štúdio CD Projekt. Prezident spoločnosti Adam Kiciński taktiež povedal, že táto E3 bude pre štúdio najdôležitejšou v histórii. Fanúšikovia tak začali okamžite špekulovať o tom, že sa dočkáme minimálne oznámenia dátumu vydania a možno dostane verejnosť konečne možnosť si hru aj vyskúšať.

Komunitný manažér štúdia CD Projekt Marcin Momot však prostredníctvom sociálnej siete Twitter potvrdil, že ani redaktori a ani návštevníci E3 2019 si nebudú môcť Cyberpunk 2077 priamo zahrať a jediné čoho sa dočkajú bude gameplay prezentácia hry, ktorú budú mať pod kontrolou vývojári.

Takže vlastne to bude rovnaká situácia ako v minulom roku. Vtedy vývojári ukázali novinárom takmer hodinu z hrania hry, ktorú následne vypustili pre fanúšikov aj na svojom Youtube kanáli počas konania Gamescomu.

To však vyvoláva otázky v akom stave vývoja je vlastne hra, keď vývojári nechcú umožniť fanúšikom a novinárom hranie hry.

Tak ako minulý rok, aj teraz by sa hra mala ukázať počas E3 prezentácie spoločnosti Microsoft, kde pravdepodobne uvidíme nový trailer.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk