Leak hlási nový Darksiders a návrat Destroy All Humans
E3

Leak hlási nový Darksiders a návrat Destroy All Humans

Ten pochádza priamo od vydavateľa.

E3 2019 sa blíži a na rozdiel od minulého roka sa na tohtoročnej výstave objaví aj vydavateľ THQ Nordic, ktorý včera prekvapil vyhlásením o 80 hrách, ktorá má vo vývoji. Taktiež sme sa dozvedeli, že počas E3 plánujú predstaviť minimálne dvojicu neoznámených hier a tak sa začali hľadať náznaky toho, o aké hry by mohlo ísť.

Nebolo potrebné hľadať ani dlho, lebo počas dnes už legendárnej 8chan AMA (podotýkam, že neslávne legendárnej) uverejnil užívateľ THQN_Reinhard zoznam hier, ktoré plánujú ukázať fanúšikom na E3 2019. Na tom by nebolo nič čudné, pokiaľ by tento užívateľ nebol Reinhard Pollice, ktorý pracuje priamo u vydavateľa THQ Nordic.

Takže, aké hry majú byť podľa neho ukázané na E3 2019?:

  • Darksiders: Genesis
  • Destroy All Humans
  • Desperados
  • Monster Jam
  • Biomutant
  • Monkey King

Opäť tak uvidíme v akcii nádejnú RPG hru Biomutant, ktorá má prísť v priebehu tohto roka. Zaujímavá je však prítomnosť hry Destroy All Humans. Posledný diel tejto skvelej akčnej adventúry v otvorenom svete vyšiel ešte v roku 2008 a THQ Nordic získalo už dávanejšie licenciu na túto značku. Jej návrat tak určite dáva čiastočný zmysel.

Určite zaujímavý je aj názov Darksiders: Genesis. Ako určite viete, tretí diel série Darksiders vyšiel minulý rok a preto by bolo určite zaujímavé vidieť nový projekt z tejto série tak skoro po vydaní trojky.

Zdroj: 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk