Potvrdené: Na E3 2019 bude predstavený nový Darksiders!
E3

Potvrdené: Na E3 2019 bude predstavený nový Darksiders!

Uvidíme, čo sa dozvieme.

Pred niekoľkými dňami sa na internet dostal leak pochádzajúci zo spoločnosti THQ Nordic, ktorý vyjavoval, že na E3 2019 sa dočkáme predstavenia nového dielu série Darksiders s podtitulom Genesis.

Osobne som bol voči tomu leaku dosť skeptický, pretože tretí diel série vyšiel iba na jeseň minulého roka a štúdio Gunfire Games, ktoré ho pripravilo má ešte stále vydať jedno DLC vrámci Season Passu hry. Preto tak skoré ohlásenie ďalšieho dielu bolo nepravdepodobné.

Lenže zdá sa, že nový Darksiders je skutočne realitou. Na stránke výstavy E3 sa totiž nachádza program jednotlivých panelov a na štvrtok je naplánovaný panel Darksiders: Action Adventure Evolved a jeho popis znie: „Diskusia o vzniku série Darksiders a o tom, kam bude séria pokračovať. Počas diskusie bude predstavená nová Darksiders hra, ktorá vezme sériu do nového smeru.“

Takže, buď sú v štúdiu Gunfire Games géniovia, ktorí okrem DLC obsahu pre Darksiders III a hry Remnants: From the Ashes vedia pracovať aj na ďalšom veľkom projekte, alebo vydavateľ hry, THQ Nordic zveril vývoj nového dielu úplne inému štúdiu. Alebo je jednoducho hra v počiatočných štádiách vývoja a dočkáme sa len formálneho ohlásenia.

Jasné je však to, že po príbehu troch zo štyroch jazdcov apokalypsy, War, Death a Fury ostáva posledný, Strife.

Zdroj: E3

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk