E3 2019 pod drobnohľadom: Electronic Arts

E3 2019 pod drobnohľadom: Electronic Arts

Jedno slovo: Zmena.

V tomto miniseriáli pred E3 2019 si postupne rozoberieme jednotlivé konferencie. To, čo môžeme od týchto konferencií očakávať, čo určite nemôžme očakávať a v čo dúfame. A samozrejme, všetko pekne po poradí, takže v ako prvá sa nám „pritrafila“ spoločnosť Electronic Arts.

Asi nebudem chodiť okolo horúcej kaše a rovno môžem povedať, že ich posledné konferencie sa nijak inak ako katastrofou ani nazvať nedali. EA skúšalo rôzne spôsoby. Raz usporiadalo veľký zápas s celebritami v Battlefield 1, inokedy si zase zavolali na pomoc infulencerov, no výsledkom bol takmer vždy zmar.

Preto EA vlastne tento rok ani nebude mať tradičnú hernú konferenciu. Namiesto toho nás obšťastní dlhočizným streamom, kde sa dozvieme všetko podstatné, čo potrebujeme vedieť. Tak hádam to bude zmena k lepšiemu.

ČO URČITE UVIDÍME

To čo určite uvidíme je jasné, nakoľko EA uverejnila oficiálny program streamu.

Takže poďme pekne po poriadku:

Hlavnou hviezdou bude očividne Star Wars Jedi Fallen Order od štúdia Respawn, pri ktorom sa hádam dočkáme oficiálneho potvrdenia dátumu vydania a taktiež konečne aj nejakých záberov z hrateľnosti.

Nasledovať bude Apex Legends kde očakávame informácie o novej sezóne. Pri Battlefield V to zase budú informácie o „Pacifickom DLC,“ ktoré príde na jeseň tohto roka. Chýbať nebudú športy v podobe FIFA 20 a Madden NFL 20. A všetko to zavŕši The Sims 4, ktorý predstaví nové DLC s poradovým číslo 489.

ČO HÁDAM UVIDÍME

Ako všetci dobre vieme, EA už dávnejšie oznámilo, že v tomto finančnom roku (do marca 2020) vydá novú Plants vs. Zombies hru. Ak by sme mali tipovať, tak hovoríme Garden Warfare 3, nakoľko dvojka bola skvelá. Takže ak...tak dúfame že uvidíme toto. Taktiež je celkom čudné, že v oficiálnom programe nefigurujú NBA Live 20 a NHL 20, ale na druhej strane, EA tieto hry nepromuje tak ako americký futbal a futbal. Možno ani nejaký nový obsah Anthem by nemusel byť od veci.

ČO URČITE NEUVIDÍME

Need for Speed. Komunitný manažér EA potvrdil, že nová Need for Speed hra príde tento rok, no taktiež potvrdil, že na E3 ju neuvidíme. Tak hádam Gamescom. Taktiež neuvidíme Titanfall 3, nakoľko Respawn odložil práce na tejto hre v prospech podpory Apex Legends. A tiež pravdepodobne neuvidíme ani Dragon Age 4, na ktorom pracuje Bioware.

DÚFAME, ŽE NEUVIDÍME

Mobilné hry. Minuloročné fiasko s Command & Conquer ostalo v pamäti všetkých a preto by bolo fajn, keby EA nechalo svoje mobilné hry doma. Prospejú tak sebe a hlavne nám. Vopred ďakujeme.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk