FIFA 20 ukázala okrem traileru aj svoj nový režim, ktorý nás zavedie do ulíc
E3

FIFA 20 ukázala okrem traileru aj svoj nový režim, ktorý nás zavedie do ulíc

Nový režim s názvom EA Sport VOLTA zaujme predovšetkým fanúšikov pouličného futbalu.

Ak by ste čakali tradičné odhalenie nového ročníka futbalovej série FIFA, budete sklamaní. EA Play sa pri predstavovaní FIFA 20 zameral predovšetkým na nový režim s názvom VOLTA, ktorý je vlastne návratom k obľúbenej FIFA Street sérii, tentoraz však bude súčasťou novej Fify.

Pokiaľ by sme chceli zhrnúť novinky, ktoré budú okrem Volty v novej Fife, tak to bude jednoducho tradičné klišé, pretože oznámenie noviniek prebehlo niekde na balkóne po FIFA 20 show. Zmeny sa dotknú predovšetkým pokutových kopov a rovnako tak aj zakončenia pri súbojoch 1 na 1. Opäť sa pozmení fyzika, ktorá sa priblíži viac realite, takže v zásade sme sa nič nové nedozvedeli.

Vráťme sa však k spomínanému režimu VOLTA. Trailer nám dal najavo, že okrem pouličného futbalu môžeme očakávať aj tradičnú kultúru, ktorá k street futbalu patrí. Tešiť sa môžeme profesionálny futsal, na hru 3v3, 4v4, 5v5 a nebude chýbať ani režim Rush, čo je hra bez brankára, pričom túto možnosť si budete môcť zvoliť v prípade hry 3v3 alebo 4v4. 

Veľmi zaujímavo vyzerali možnosti využitia rôznych ihrísk. Môžete využívať k trikom steny, prípadne klietku. Zahráme si na streche v Tokiu, v Amsterdamskom podchode či v uliciach Londýna. Nebude chýbať ani online režim, kde si svoje sily zmeráte s ostatnými hráčmi v VOLTA League.

Nová FIFA 20 k nám dorazí 27. septembra 2019 a to tradične na PC, PlayStation 4 a Xbox One. verzia pre Nintendo Switch bude bez VOLTA režimu.

Zdroj: youtube, ea play

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk