Na EA Play sme videli prvý Star Wars gameplay, novú APEX sezónu a nechýbala ani FIFA 20

Na EA Play sme videli prvý Star Wars gameplay, novú APEX sezónu a nechýbala ani FIFA 20

E3 atmosféru nám svojim predkrmom navodil Electronic Arts so svojim eventom EA Play.

Síce sme sa nedočkali žiadneho prekvapenia, no noviniek a informácií o chystaných hrách bolo hneď niekoľko. Asi najpodstatnejšia časť EA play bola v znamení chystanej príbehovej Star Wars hry s názvom Star Wars Jedi: Fallen Order, nechýbal APEX, Battlefield V, FIFA 20 a taktiež Madden NFL 20 či Sims 4. Poďme si to spoločne zhrnúť.

Star Wars Jedi: Fallen Order

Asi najväčší ťahák. Prvý poriadny gameplay nás milo prekvapil, takže si konečne môžeme povedať - máme tu príbehovú Star Wars hru! Ďalšie detaily by sme sa mali dozvedieť v priebehu zajtrajška.

Apex Legends

Všetko sa točilo okolo druhej sezóny, čaká nás nová postava či zbraň.

Battlefield V

Nový obsah, mapy či zbrane. V Chapter 4 sa môžeme tešiť aj na novú grécku mapu s názvom Marita. V Chapter 5 sa zas pozrieme do Pacifiku. Máme taktiež potvrdené, že Battlefield príde v rámci EA Access na PlayStation 4 už budúci mesiac.

 

FIFA 20

Trailer nám oznámil predovšetkým nový režim EA Sport VOLTA, ktorý nám umožní zahrať si futbal na ulici.

Madden NFL 20

Nechýbal ani americký futbal. V prepracovanom režime kariéry sa ocitneme v koži člena univerzitného tímu, ktorý sa postupne prepracováva až do NFL. Hra vyjde 2. augusta 2019 na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Sims 4

Obľúbená simulácia života od EA čoskoro oslávi 20 ročné jubileum. V ďalšej expanzii Island Living si vyskúšame život na ostrove.

Zdroj: vlastný, ea play

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk