Halo Infinite nám ukázalo grafiku budúcej generácie a vieme, kedy sa ho dočkáme!
E3

Halo Infinite nám ukázalo grafiku budúcej generácie a vieme, kedy sa ho dočkáme!

Je tu opäť Master Chief!

Aj keď sme sa nedočkali hrateľnej ukážky novej Halo hry, aspoň nás potešila technologická ukážka, ktorá poukázala na generačný rozdiel vo vizuálnom spracovaní. Halo Infinite prináša nádej, aspoň podľa názvu traileru. Úlohou Master Chiefa bude opäť raz zachrániť ľudstvo a to aj napriek tomu, že pomoc potrebuje v prvom rade on.

Halo Infinite príde v roku 2020 a to presne v rovnaký deň, kedy sa dočkáme novej generácie Xbox konzol. Vývojári však dlhú dobu sľubujú, že hra sa objaví aj na starej generácii Xbox konzol, takže uvidíme, či tento sľub dodržia.

Ďalšie informácie sa týkajú Halo: The Master Chief Collection na PC. Tá totiž začne byť čoskoro vydávaná na Steame, Microsoft Store a ďalších platformách a okrem faktu, že bude dostupná v službe Xbox Game Pass, takže si ju vlastne nebudete musieť kupovať, sme sa konečne dočkali cien hier. Ako hráč totiž budete mať možnosť kúpiť si celú kolekciu naraz, alebo si kúpiť len hry, ktoré vás zaujímajú.

Každá jedna samostatná hra bude stáť 9,99€ a Halo 3: ODST bude stáť 4,99€, čo vás dokopy vyjde na približne 55€ keď si ich kúpite samostatne. Ak ich kúpite naraz, bude tam pravdepodobne nejaká zľava, no nevieme aká.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk