Final Fantasy VIII vyjde v remasterovanej podobe
E3

Final Fantasy VIII vyjde v remasterovanej podobe

Square prekvapuje fanúšikov série.

"Where is Final Fantasy VIII"? Takto sa fanúšikovia často pýtali Square na Facebooku, keď Square začal vydávať staré hry na konzoly a z nejakého zvláštneho dôvodu vynechal Final Fantasy VIII. Na YouTube dokona vznikali konšpiračné videá, prečo tvorcovia ignorujú ôsmu fantáziu. Boli tieto záležitosti opodstatnené? Teraz vieme, že nie.

Final Fantasy VIII Remastered vyjde tento rok na PC, PS4, XONE a Nintendo Switch a prinesie vylepšený vizuál, z ktorého Square menuje hlavne postavy. Na tie bol zameraný koniec koncov aj trailer. Do vyššieho rozlíšenia boli prepracované aj FMV videá, ktoré tentokrát vyzerajú na moderných monitoroch vážne dobre. Čo ale trápi fanúšikov je, ako sa postarali o pôvodné pre-renderované pozadia, ktoré mali na PlayStation rozlíšenie 320x240, nakoľko predvedený trailer ich akokeby náročky ignoroval. A to pravdepodobne nie je dobré znamenie.

Remaster príde s upraveným súbojovým systémom a možnosťosťou vypnutia náhodných súbojov. PC verzia navyše vyjde s dodatočnými cheatmi, ktoré Square tak rado pridáva do takýchto remasterov. Budeme môcť použitím jedného úkonu navýšiť level GF na maximum, získať maximum peňazí, všetky skilly a podobne.

Zdroj: YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk