PC Gaming Show priniesla plejádu nový Epic Store exkluzivít a predstavenie nových hier

PC Gaming Show priniesla plejádu nový Epic Store exkluzivít a predstavenie nových hier

Celá konferencia odsýpala veľmi dobrým tempom.

PC Gaming Show nám opäť ukázala menšie, ale aj väčšie hry, na ktoré sa môže tešiť tzv. PC Master Race. Tentokrát to však pre niektorých bolo s horkou príchuťou, nakoľko hlavným sponzorom show bola spoločnosť Epic Games, ktorej mnohí nevedia prísť na meno. A tí toho náležite využili.

Takže sa poďme pozrieť s akými hrami sme mali tú česť.

Tripwire Interactive a Torn Banner ohlásili druhé pokračovanie populárnej hry Chivalry, ktorý príde v roku 2020 a áno, bude exkluzivitou pre Epic Games Store.

Exkluzivitou však nebude očakávané pokračovanie kultovej hry Vampire: The Masquarade – Bloodlines 2, ktoré uvidíme už na budúci rok a ktoré sa nám priblížilo pomocou traileru.

Kvality indie hernej scény nám ukázala nádejná indie hra Unexplored 2...

...zatiaľ čo vydavateľ Funcom ukázal, že prvoaprílové žarty sa môžu pretaviť aj do reálnej hry.

Tvorcovia Sniper Elite nám zas ukázali, že ostreľovanie náckov im ide najlepšie a to bez ohľadu na to, či sú to živí náckovia, alebo tí, ktorí si už prešli určitým rozkladom.

Strategické chúťky si budete môcť ukojiť v 4X stratégii Age of Wonders: Planetfall,

a keď je vašim snom prevádzkovať vlastnú ZOO, určite sa potešíte novej hre od tvorcov Jurassic World Evolution

Kooperatívnou strieľačkou s procedurálnym generovaním levelov sa nás bude snažiť už v auguste zaujať štúdio stojace za tretím dielom Darksiders.

Fanúšikou Heroes of Might & Magic zas poteší spirituálny nástupca Songs of Conquest.

A že Epic Games má zvrátený zmysel pre humor dokázal tak, že získal exkluzívne pre Epic Games Store hru, ktorá vznikla ako mod pre Dotu 2. Autochess totiž prichádza exkluzívne na túto platformu.

A nie je jediný. Fanúšikovia, ktorí na Kickstarteri podporili Shenmue III a dúfali v Steam verziu sa už rozčulujú a žiadajú vrátenie peňazí, pretože vývojári včera ohlásili, že hra nepríde na Steam (minimálne nie v dohľadnej dobe) a namiesto toho dostanú podporovatelia hry kľúč na Epic Games Store.

Celá konferecnia bola ohlásená brutálne rýchlou 2D plošinovkou Valfaris a zvláštnou „žraločou hrou“ Maneater

Mimochodom. Na konferencii bol aj Baldur’s Gate III a Ancestors, ale pri týchto hrách sme sa nedozvedeli prakticky nič nové.

Celkovo išlo o takú....štandardnú konferenciu. Ničím extra nezaujala, ničím neprekvapila a jej formát patrí k tým stabilným. Poukázala však na to, že PC herný svet je zdravý a stabilný a plných zaujímavých hier aj v tomto roku,

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk