Avengers hra je „live service hrou“ zameranou na príbeh. Všetky DLC budú zdarma!
E3

Avengers hra je „live service hrou“ zameranou na príbeh. Všetky DLC budú zdarma!

Čo sme sa ešte dozvedeli?

Keď na Square Enix konferencii oznámila vývojárka zo štúdia Crystal Dynamics, že nová Avengers hra bude „live service“ hrou, mnohým fanúšikom začal behať mráz po chrbte. Nie že by live service hry boli zlé, ale väčšinou sú spojené s looter hrami ako Destiny, Division či Anthem. Vývojári však ubezpečujú, že Avengeri budú iní.

Svet sa bude rozširovať. Budú pribúdať hrdinovia a nový obsah. Máme naplánovaný príbeh, ktorý budeme rozprávať niekoľko rokov,“ prezradila komunitná manažérka Meagan Marie. Dizajnér Vincent Napoli však dodal: „Je to live service hra, no je tak zameraná na príbeh, že to nie je ten typ hry s ktorou musíte žiť.“

Vývojári taktiež potvrdili, že hra bude mať všetok DLC obsah zdarma, že v hre budú mikrotransakcie, no nie pay-to-win a že hra nebude mať lootboxy.

Taktiež sme sa dozvedeli, že každý hrdina v hre bude mať vlastný strom schopností, ktorí môžu hráči vylepšovať: „V tomto strome schopností si každý hráč môže zvoliť svoju špecializáciu počas hrania. A taktiež môžu investovať len do hrdinov, ktorí ich zaujímajú. Moja Black Window môže byť iná, ako vaša.“

Zmätok však vyvolali sami vývojári ukážkou hry z ktorej vlastne ani nie je zrejmé, o aký žáner hry ide. Autori to však po prezentácii vysvetlili. Hra si podľa nich požičiava z rôznych žánrov. Keď hráte za Hulka, tak hre dominuje boj zblízka, keď za Thora, tak privolávanie bleskov a platformové pasáže a ako Tony Stark si zas zalietate. Hrateľné sekvencie sú prepojené s quick-time eventmi a cut-scénami, no úprimne si zatiaľ nevieme plne predstaviť ako to v celku bude celé fungovať.

Takže si musíme počkať na zábery z hrania. Hra má naplánovaný dátum vydania na 15. mája 2020 na PC, Xbox One, Playstation 4 a Google Stadia.

Zdroj: PCGamesN

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk