Watch Dogs Legion bude bez psov
E3

Watch Dogs Legion bude bez psov

Trochu sklamanie...

Asi sa zhodneme, že najdôležitejšou súčasťou série Watch Dogs sú psy. A Watch Dogs bez psov nemôže byť Watch Dogs. Vlastne to je jediný dôvod, prečo bola jednotka kritizovaná a dvojka nie. Lebo jednotka psy nemala, dvojka ich mala.

...a teraz trochu vážne. Ubisoft na svojej E3 konferencii predstavil tretí prírastok do série Watch Dogs s podnázvom Legion, ktorý prinesie do série a možno aj do celého sveta open world hier revolúciu. Hra totiž nebude mať jednu hlavú postavu, ale hlavnou postavu bude každý obyvateľ Londýna, ktorého získate na svoju stranu. To, ako táto funkcia dopadne v praxi, zatiaľ nevieme, no na papier znie veľmi zaujímavo.

Redaktor webu IGN sa však spýtal šéfa vývoja Clinta Hockinga, či budú v hre psy. Nakoľko môžete v hre ovládať kohokoľvek, dalo by to možnostiam hrateľnosti úplne nové možnosti. Bohužiaľ, Hocking nás sklamal: „V hre nebudú žiadne psy, pretože keď chceme zabezpečiť, aby ste mohli hrať za kohokoľvek, museli by sme vytvoriť mechaniky, ktoré by vám umožnili hrať za psy. Iba tak by to bolo fér.

To napríklad znamená aj to, že v hre nebudú ani mačky a ani ďalší domáci miláčikovia.

Hádam si kvôli tomu kúpu hry nerozmyslíte. Watch Dogs Legion príde začiatkom budúceho roka na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: IGN

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk