Cyberpunk 2077 a Avengeri vládnu popularite na E3 2019!
E3

Cyberpunk 2077 a Avengeri vládnu popularite na E3 2019!

Ktoré ďalšie hry zaujali hráčov?

E3 je síce v plnom prúde, no tie najpopulárnejšie hry z hľadiska záujmu verejnosti sú prakticky jasné, aj keď čísla „videní“ sa budú určite zvyšovať.

Herný analytik Daniel Ahmad si dal tú námahu a zostavil zoznam najpopulárnejších hier na E3 2019 z hľadiska počtu videní na Youtube videách. Najpopulárnejšou hrou na E3 2019 sa neprekvapujúco stal Cyberpunk 2077, ktorý doslova ukradol celú E3 pre seba. Prekvapujúco vysoko sa však umiestnila aj novinka od tvorcov Tomb Raider, Marvel’s Avengers.

Na treťom mieste sa umiestnil Star Wars Jedi: Fallen Order. Štvrté miesto si ukradla ukážka Halo Infinite a TOP 5 uzatvára FIFA 20.

Samozrejme, tento zoznam sa môže ešte premiešať. Napríklad trailer na FIFA 20 je vonku trochu dlhšie, ako napríklad trailer na Final Fantasy VII a preto ho ten ešte môže predbehnúť. Taktiež je prekvapením relatívne nízka pozícia Borderlands 3, no na druhej strane táto hra mala svoje vlastné predstavenie mesiac pred E3.

Čo sa týka najlepšie hodnotených hier, tam je poradie úplne iné. Metodika v tomto zozname vychádzala z pomeru likov a dislikov na Youtube videách. V tomto zozname sa na prvom mieste umiestnila hra Planet Zoo. Na druhom Ori and the Will of the Wisps, na treťom The Legends of Zelda: Breath of the Wild 2, na štvrtom Carrion a na piatom Luigi’s Mansion 3.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk