Hry, cosplay, súťaže a mnoho iného: Nechýbali sme ani na GameExpe 2015!

Stalo sa už pomerne každoročnou tradíciou, že na tých pár akciách, ktoré na Slovensku máme, sa snažíme vám, našim fanúšikom, vždy priniesť aspoň trochu Gamesitu. Nenechali sme si ujsť ani tohtoročné GameExpo a čo všetko sa tam udialo, vám prinesieme v tomto článku. Usaďte sa a ponorte sa s nami do spomínania na GameExpo a Anime Show 2015.

Gamesite.sk nebude chýbať ani na tohtoročnom GameExpe. Chystáte sa aj vy?

Stáva sa už pomerne zvykom, že z tých zopár akcií, ktoré sa na Slovensku organizujú, sa už každoročne vždy a radi vraciame na GameExpo, kde redakcia Gamesite.sk nebude chýbať ani tohto roku. Tri víkendové dni plné hier, anime, cosplayu, turnajov, krásnych báb, skvelej zábavy a ľudí - to si predsa nemôžeme nechať ujsť. Ročník 2015 ale prejde oproti svojím predchodcom niekoľkými zmenami, ktoré, dúfame, celému projektu len prospejú. Chystáte sa aj vy?

Spomienka na GAME EXPO 2014: Pozrite si oficiálne aftervideo

Herná výstava GameExpo sa koná každý rok v marci, a to v Istropolis aréne v Bratislave. Herná výstava je zameraná najmä na počítačové hry, samozrejme však nechýbajú aj stolné hry a rôzne klasické hry. Tento rok sme sa tam stretli aj s najnovšími hernými konzolami, akými sú napríklad PlayStation 4 a Xbox One. Svoje zastúpenie tam mala aj stará klasika v podobe retro sekcie, kde si hráči vychutnali všetko, od starých arkádoviek či herných automatov, až po staré konzoly ako Nintendo 64 a podobne.

Ohliadnutie za Game Expo 2013

Výstavy s herným zameraním na Slovensku tradične otvára AnimeShow spojená s výstavou GameExpo v marci. Tento rok nebol výnimkou, a teda sa v Bratislavskej MHD v čase od 15. do 17. marca vyskytovali pre niektorých ľudí dosť zvláštne vyzerajúce indivíduá, ktoré sú fanúšikmi „tých čudných japonských vecí". Všetkých týchto ľudí spája záľuba v hry, alebo anime a mangu, teda rovnako ako nás, redaktorov Gamesite.sk a Gamebot.sk. A ako to už v poslednom čase býva zvykom, na takejto akcii sme nemohli chýbať ani my.

GAME EXPO 2012

GAME EXPO 2012 je 4.ročník medzinárodnej výstavy počítačových, kartových a stolových spoločenských hier, organizovaný pod záštitou Hernej Aliancie Slovenska. GAME EXPO 2012 sa uskutoční 16 - 18. marca 2012 v Istropolise v Bratislave.

Anime Show a Game Expo

Ako návštevníci našej stránky, asi viete, že minulý víkend sa v Bratislave konala výstava japonskej kultúry spojená s výstavou Game Expo. Prostredníctvom video denníka sme sa vám túto akciu snažili čo najbližšie predstaviť, nakoniec, je to najväčšia výstava tohto druhu na Slovensku, možno aj v strednej Európe, na čo poukazovali ulice hlavného mesta polepené plagátmi odkazujúcimi na akciu týždeň pred začatím.

Game Expo 2011 - 3. deň

Festival Game Expo 2011 je úspešne za nami. Aj v treťom videoblogu sa pozrieme bližšie na našich redaktorov, ktorí sa podieľajú na našej stránke. Nezabudli sme ani na zaujímavé rozhovory týkajúce sa hier a herného priemyslu.

Game Expo 2011 - 2. deň

Druhý deň festivalu Game Expo 2011 je úspešne za nami a my Vám prinášame krátky záznam z toho čo sme v tento deň pre Vás pripravovali. V prvom videoblogu ste sa mohli zoznámiť s redakciou Gamesite.sk, no čo to  bude tento krát? 

Game Expo 2011 - 1. deň

Brány Game Expa 2011 sú oficiálne otvorene a my z redakcie sme si túto udalosť nemohli nechať ujsť. V prvý deň tohto festivalu o hrách sme si prichystali pre Vás čitateľov aj prvý videoblog, v ktorom sme sa pozreli na zúbok na časť z našej redakcie.  

Gamesite.sk v znamení Game-Expo [DOPLNENÉ]

Ako ste sa už skôr mohli dočítať na našej stránke alebo aj na našej FANSpage na FB, chystáme sa tento rok navštíviť GAME-EXPO. Expo sa uskutoční v priestoroch Istropolisu v Bratislave a pôjde už o tretí ročník tejto výstavy. Kde pokračovať, alebo čo viac vám k tomu povedať?

Game Expo 2011 nám klope na dvere

Už za necelý mesiac sa v Bratislavskom Istropolise otvoria brány výstavy Game Expo 2011, ktorá ponúkne nabité tri dni zo sveta počítačových  hier, animé, prednášok a mnoho iného. Samozrejme my z redakcie Gamesite.sk si túto hernú akciu nenecháme ujsť.

Game Expo 2011

GAME EXPO 2011 je 3.ročník medzinárodnej výstavy počítačových, kartových a stolových spoločenských hier organizovaný pod záštitou Hernej Aliancie Slovenska.

Notebook Expo 2010 - dojmy

Prvý ročník výstavy NOTEBOOK EXPO, ktorú organizoval e-shop www.notebook.sk v hoteli Crowne Plaza v Bratislave bol úspešne ukončený a mnoho návštevníkov má veľa príjemných zážitkov. Na výstavu som prišiel v čase otvorenia t.j. o 9.00 v hoteli Crowne Plaza, kde ma privítali hostesky výstavy a upozornili ma na možnú výhru externého harddisku od firmy Toshiba.

Výstava Game Expo + Anime Show 2010

Výstavy na Slovensku to majú veru ťažké. Nie len, že je treba nájsť vhodné priestory, treba obstarať sponzorov, firmy so stánkami, vytvoriť program, no najpodstatnejšou zložkou sú predsa len návštevníci. Donedávna som si myslel, že tá naša sub-kultúra hráčov je tak trochu mŕtva... Mýlil som sa.

GAME EXPO 2010 piatok v Bratislave sa uskutoční 12-13. marca

Hry v rôznych formách sú súčasťou našej kultúry, a preto vás pozývame na unikátnu výstavu a festival GAME EXPO 2010, ktorá si kladie za cieľ priblížiť hry, ich formy od spoločenských až po tie virtuálne. Plno zábavy si budete môcť užiť 12-13. marca 2010 v Istropolis. O novinkách a detailoch o festivale budeme pravidelne informovať.

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk