Blizzard má s Legion veľké plány, vieme, čo prinesie jej prvý patch

Blizzard má s Legion veľké plány, vieme, čo prinesie jej prvý patch

Datadisky World of Warcraft mali veľkú chybu - po čase už neprichádzal žiaden content. Vyše 12 mesiacov sa vždy čakalo na vydanie nového datadisku. Blizzard to chce zmeniť.

Možných riešení si každý predstaví niekoľko. Niekedy bolo problémom to, že sa obsah datadisku vyčerpal príliš skoro, raidy boli sprístupnené krátko po sebe. Inokedy toho obsahu proste nebolo dostatočne a Blizzard do hry rok neprinášal nič nové. Teda okrem updatov pre betu nadchádzajúceho rozšírenia.

Vývojári World of Warcraft opustili slová o tom, že budú expanzie produkovať rýchlejšie. Namiesto toho sľubujú, že tentokrát nebude žiaden nedostatok herného obsahu a pravidelné pridávanie noviniek je ich hlavnou prioritou. Jednotlivé raidy by od seba mali byť oddelené približne 5 až 6 mesiacov, čiže sa nezopakuje situácia zo začiatkov Warlords of Draenor. Medzi raidami Nightmare a Nighthold bude vydaný menší raid, ktorí uzavrie príbeh oblasti Stomheim.

Veľmi veselou správou je fakt, že v patchi 7.1 sa dočkáme návratu Karazhanu. Starý Karazhan raid ostane prístupní, no popri ňom bude existovať veľmi rozsiahly Karazhan dungeon, v ktorom bude 9 známych bossov z raidu. Legion tak ako celok vyzerá celkom sľubne. Ostáva už iba dúfať, že vývojári budú stáť za svojimi slovami a hráči sa budú mať stále na čo tešiť.

Zdroj: mmo-champion.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk